• Zrenjaninci ostvarili sjajan rezultat na Kupu Srbije u karateu

Takmičari Karate kluba Zrenjanin imali su sjajan nastup na Kupu Srbije za pionire i nade, koji je održan u Čačku, a na kojem je učestvovalo oko hiljadu karatista. Zrenjaninci su osvojili tri medalje.   PROČITAJTE JOŠ: Saša Stanković i Marko Kuručev (Rusanda): Vreme je da se vratimo u Vojvođansku ligu   Zlatnu medalju i titulu […]

Zrenjaninci ostvarili sjajan rezultat na Kupu Srbije u karateu

Takmičari Karate kluba Zrenjanin imali su sjajan nastup na Kupu Srbije za pionire i nade, koji je održan u Čačku, a na kojem je učestvovalo oko hiljadu karatista. Zrenjaninci su osvojili tri medalje.

Zlatnu medalju i titulu osvajača Kupa Srbije izborio je Ivan Lagundžija (nada 2010 +52kg). Inače, Ivan je ove godine, pored ovog kupa, osvojio sve najveće turnire u zemlji i titulu prvaka države.

Uz odličan nastup, srebrne medalje osvojile su Sara Šušak (nada 2010 -45kg) i Mila Salapura (nada 2010 -50kg).

Uz malo sportske sreće, do medalje su mogli doći i Staša Ristović i ženska ekipa nada, ali su ovog puta ostali bez odličja.