• Zrenjaninci održali lekciju Nišlijama na parketu Kristalne dvorane (Foto)

KK Proleter – KK Fair Play 76:55 (21:21, 21:13, 16:5, 18:16)   Košarkaši Proletera zabeležili su i petu ovosezonsku pobedu. Oni su, naime, u subotu, 16. novembra, u okviru 7. kola Druge lige Srbije, na parketu Kristalne dvorane savladali niški Fair Play rezultatom 76:55.   Nišlije su samo u prvoj četvrtini bile dostojan protivnik zrenjaninskim […]

Zrenjaninci održali lekciju Nišlijama na parketu Kristalne dvorane (Foto)

KK Proleter – KK Fair Play 76:55 (21:21, 21:13, 16:5, 18:16)

Košarkaši Proletera zabeležili su i petu ovosezonsku pobedu. Oni su, naime, u subotu, 16. novembra, u okviru 7. kola Druge lige Srbije, na parketu Kristalne dvorane savladali niški Fair Play rezultatom 76:55.

Nišlije su samo u prvoj četvrtini bile dostojan protivnik zrenjaninskim crveno-belima.

Presudni momenti meča viđeni su početkom druge četvrtine, kada izabranici Stefana Atanackovića bolje otvaraju taj deo utakmice, prave seriju 13:1, od koje gosti iz Niša nisu uspeli da se oporave do kraja meča.

Najefikasniji u redovima KK Proleter bio je Nikola Otović sa 17 postignutih poena, dok su takođe dvocifreni kod Zrenjaninaca bili i Kovačević sa 11, odnosno Panić sa 10 ubačenih koševa.