• Zlato i srebro za Karate klub Zrenjanin na „Beogradskom pobedniku“

Turnir sa velikom tradicijom i reputacijom „Beogradski pobednik“ održan je ovog vikenda u glavnom gradu Srbije. Karate klub Zrenjanin vratio se sa dve osvojene medalje.   PROČITAJTE JOŠ: Pobeda za pobedom: SAS u prvih šest kola ostvario maksimalan učinak   Zlatnu medalju je osvojio Ivan Lagundžija u kategoriji muške nade 2010 +52kg.   Srebrno je […]

Zlato i srebro za Karate klub Zrenjanin na „Beogradskom pobedniku“

Turnir sa velikom tradicijom i reputacijom „Beogradski pobednik“ održan je ovog vikenda u glavnom gradu Srbije. Karate klub Zrenjanin vratio se sa dve osvojene medalje.

Zlatnu medalju je osvojio Ivan Lagundžija u kategoriji muške nade 2010 +52kg.

Srebrno je osvojila Mila Salapura u kategoriji ženskih nada -50kg.

Ostali takmičari su izgubili u kvalifikacijama, ali ovaj turnir im je poslužio kao dobra provera forme pred državno prvenstvo koje ih očekuje narednog vikenda u Čačku, saopštio je Karate klub Zrenjanin.