• Takmičari Karate kluba Zadrugar nastavili sa sjajnim rezultatima

Ovog vikenda takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva nastavili su sa sjajnim rezultatima.   Prvo su u subotu učestvovali na tradicionalnom turniru u Budisavi „Panter open 2021“, na kojem su osvojili šest medalja.   U kategotiji kata, debitantski nastup imale su poletarke Sofija Mijailović, Nađa Kljajić i Elisa Radu, koje su bile sjajne i osvojile […]

Takmičari Karate kluba Zadrugar nastavili sa sjajnim rezultatima

Ovog vikenda takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva nastavili su sa sjajnim rezultatima.

Prvo su u subotu učestvovali na tradicionalnom turniru u Budisavi „Panter open 2021“, na kojem su osvojili šest medalja.

U kategotiji kata, debitantski nastup imale su poletarke Sofija Mijailović, Nađa Kljajić i Elisa Radu, koje su bile sjajne i osvojile bronzane medalje.

Zlatnu medalju u disciplini borbe, u kadetskoj konkurenciji, osvojile su Dunja Rajić (+54kg) i Katarina Krstić (-47kg).

Bronzanu medalju u disciplini borbe, u konkureciji pionirki do 40kg, osvojila je Anđela Ubović.

takmičari karate kluba zadrugar

U nedelju je, u Tuzli, održan tradicionalni kup „Tuzlanski pobednik“, na kojem je učestvovalo preko 600 takmičara iz 42 kluba iz Bosne i Hercegovine i Srbije. Zadrugar je nastupio sa troje takmičara, koji su osvojili tri medalje.

Dunja Rajić je nastupila u dve kategorije i osvojila je dve medalje. U kategoriji kadetkinja +54kg osvojila je zlatnu medalju, dok je u juniorskoj konkurenciji +59kg došla do bronze.

Katarina Krstić je u kategoriji kadetkinja do 47kg osvojila srebrnu medalju. Na takmičenju je učestvovao i Dejan Krstić, koji je poražen u prvom kolu.

Narednog vikenda Dunju i Katarinu očekuje nastup na Balkanskom šampionatu koji se održava u Rijeci.