• SAS odigrao nerešeno: Golman Leskovčana postigao gol za remi (Foto)

Ekipa KMF SAS iz Zrenjanina odigrala je sinoć nerešeno sa gostima iz Leskovca, rezultatom 3:3 (poluvreme 2:2).   Utakmica je odigrana u Kristalnoj dvorani, u okviru 18. kola Druge futsal lige Srbije.   PROČITAJTE JOŠ: Mlada kuglašica Leona Zarin godinama volontira u udruženju “Suncokret”   Strelci za zrenjaninsku ekipu bili su Mile Šarenac u 4. […]

SAS odigrao nerešeno: Golman Leskovčana postigao gol za remi (Foto)

Ekipa KMF SAS iz Zrenjanina odigrala je sinoć nerešeno sa gostima iz Leskovca, rezultatom 3:3 (poluvreme 2:2).

Utakmica je odigrana u Kristalnoj dvorani, u okviru 18. kola Druge futsal lige Srbije.

Strelci za zrenjaninsku ekipu bili su Mile Šarenac u 4. i 27. minutu i Žarko Matić u 17. minutu.

Golove za Leskovčane postigli su Igor Stefanović u 11. i 13. minutu i golman Nenad Veličković, koji je u poslednjim sekundama meča doneo gol za remi.

Žute kartone dobili su Žarko Matić i Aleksa Škorić (SAS), i Radosav Bojat, Nikola Micić i Ljubiša Cvetanović (Leskovac). Crveni karton dobio je golman domaće ekipe Đuro Rodić po završetku meča.

Više fotografija sa jučerašnje utakmice možete pogledati na sajtu volimzrenjanin.com