• Prvenstvo Srbije: Zlatni Tijana i Bogdan Drašković dominirali u ringu

Kik boks savez Srbije je u subotu, 21. novembra, u Leskovcu, organizovao prvenstvo Srbije u disciplini K1 za kadete, juniore i seniore B klase, kao i Kup „Srbija open“, na kojem su učestvovali seniori A klase.   Takmičenjima se odazvalo 118 boraca iz 28 klubova. Među njima je bilo i petoro predstavnika Kluba borilačkih sportova […]

Prvenstvo Srbije: Zlatni Tijana i Bogdan Drašković dominirali u ringu

Kik boks savez Srbije je u subotu, 21. novembra, u Leskovcu, organizovao prvenstvo Srbije u disciplini K1 za kadete, juniore i seniore B klase, kao i Kup „Srbija open“, na kojem su učestvovali seniori A klase.

Takmičenjima se odazvalo 118 boraca iz 28 klubova. Među njima je bilo i petoro predstavnika Kluba borilačkih sportova Internacional iz Zrenjanina.

Za KBS Internacional Ekometal komerc nastupilo je troje juniora i dvojica seniora.

Oni su osvojili pet medalja, i to dve zlatne i tri srebrne. Među seniorima, Bogdan Drašković je osvojio zlatnu, dok je Ilija Majstorović osvojio srebrnu medalju.

Juniorka Tijana Drašković osvojila je zlato, dok su Kristijan Tot i Nevena Marković izborili srebrna odličja.