• Nastavak šampionata za Radnički kakav se samo poželeti može!

FK Dinamo (Pančevo) – FK Radnički (Zrenjanin) 1:2 (poluvreme 0:1)   Nastavak šampionata kakav se samo poželeti može. Fudbaleri FK Radnički pobedom od 2:1 osvojili su tri važna boda na gostovanju u Pančevu protiv FK Dinamo, u okviru 16. kola Srpske lige grupa Vojvodina.   Pročitajte još: Futsaleri SAS-a napravili korak napred ka zacrtanom cilju […]

Nastavak šampionata za Radnički kakav se samo poželeti može!

FK Dinamo (Pančevo) – FK Radnički (Zrenjanin) 1:2 (poluvreme 0:1)

Nastavak šampionata kakav se samo poželeti može. Fudbaleri FK Radnički pobedom od 2:1 osvojili su tri važna boda na gostovanju u Pančevu protiv FK Dinamo, u okviru 16. kola Srpske lige grupa Vojvodina.

Strelci za zrenjaninske crveno-crne bili su Aleksandar Čigoja u 41. i Nikola Bjelica u 82. minutu meča. Jedini gol za domaći sastav postigao je Dragan Dašić u 71. minutu.

U narednom kolu, izabranici Predraga Kandića na svom terenu dočekaće ekipu OFK Bečej.