• Najmlađi „Proleterovci“ osvojili četiri medalje u Pančevu (Foto)

Plivački klub Proleter iz Zrenjanina je sa 19 najmlađih takmičara uspešno nastupio na međunarodnom plivačkom takmičenju „Kup Pančevo 2021“. Na Kupu je učestvovalo više od 430 plivača. Najmlađi „Proleterovci“ osvojili su četiri medalje.   Marija Stokić je osvojila zlato u trci na 50 metara kraul, Marlena Milošević je osvojila zlato u trci na 50 metara […]

Najmlađi „Proleterovci“ osvojili četiri medalje u Pančevu (Foto)

Plivački klub Proleter iz Zrenjanina je sa 19 najmlađih takmičara uspešno nastupio na međunarodnom plivačkom takmičenju „Kup Pančevo 2021“. Na Kupu je učestvovalo više od 430 plivača. Najmlađi „Proleterovci“ osvojili su četiri medalje.

Marija Stokić je osvojila zlato u trci na 50 metara kraul, Marlena Milošević je osvojila zlato u trci na 50 metara leđno i srebro u trci na 50 kraul, a Nikola Apro bronzu u trci na 50 metara kraul.

Marlena Milošević je ujedno proglašena i za najbolju takmičarku u svojoj kategoriji.

Trener ekipe je Ivana Borić.

najmlađi proleterovci

Inače, od 2. do 5. decembra u Zrenjaninu će se održati pojedinačno i ekipno prvenstvo Srbije za kadete, juniore i apsolutno.

Takmičenje traje četiri dana. Prepodne su na programu kvalifikacije, a popodne finala.