• Jevrem Bala osvojio najsjajnije odličje na međunarodnom karate turniru „Zlatni pojas“

Takmičar Karate kluba Hercegovina Ipon iz Sečnja Jevrem Bala osvojio je zlatnu medalju na međunarodnom turniru „Zlatni pojas“, koji je održan juče u Čačku, u organizaciji Karate federacije Srbije.   PROČITAJTE JOŠ: Tekvondo klub Zrenjanin ostvario odlične rezultate na turniru u Vršcu   Do šampionske titule Jevrem Bala je došao u kategoriji 2010. godište +50 […]

Takmičar Karate kluba Hercegovina Ipon iz Sečnja Jevrem Bala osvojio je zlatnu medalju na međunarodnom turniru „Zlatni pojas“, koji je održan juče u Čačku, u organizaciji Karate federacije Srbije.

Do šampionske titule Jevrem Bala je došao u kategoriji 2010. godište +50 kilograma.

Na turniru „Zlatni pojas“ je, inače, bilo prijavljeno više od 2000 učesnika.