• Fudbaleri Radničkog četiri puta zatresli mrežu Bečejaca (Foto)

FK Radnički – OFK Bečej 1918 4:0 (poluvreme 1:0)   Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina upisali su prvu ovosezonsku pobedu. Oni su u subotu, 5. septembra, na stadionu kraj Skrobare, u okviru 5. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, savladali ekipu OFK Bečej 1918 rezultatom 4:0.   PROČITAJTE JOŠ: Pionirska liga: Sporto 023 slavio u gradskom […]

Fudbaleri Radničkog četiri puta zatresli mrežu Bečejaca (Foto)

FK Radnički – OFK Bečej 1918 4:0 (poluvreme 1:0)

Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina upisali su prvu ovosezonsku pobedu. Oni su u subotu, 5. septembra, na stadionu kraj Skrobare, u okviru 5. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, savladali ekipu OFK Bečej 1918 rezultatom 4:0.

Najbolji pojedinac i strelac tri pogotka na meču bio je Marko Kovačević. On je prvo u 18. minutu susreta sjajno iskoristio proigravanje Matića i šutem u suprotni ugao doveo Zrenjanince u vođstvo od 1:0. Isti igrač je u 66. minutu, nakon centaršuta Krstinića, pogodio mrežu čuvara mreže Bečejaca Puškića za 2:0.

fk radnički - ofk bečej

Het-trik Kovačević beleži u 86. minutu nakon proigravanja od strane Bačvanskog, da bi gol za konačnih 4:0 postigao rezervista Predrag Radosavljević u 89. minutu.

U narednom, 6. kolu, ekipu Radničkog očekuje gostovanje u Staroj Pazovi, protiv novajlije u ligi, domaćeg Jedinstva.