• Dve bronze za Andreu Sremac na seniorskom prvenstvu Srbije u atletici

Sedamnaestogodišnja Andrea Sremac, iz zrenjaninskog Atletskog kluba AS023, osvojila je dve bronzane medalje na prvenstvu Srbije za seniore i seniorke.   PROČITAJTE JOŠ: Mladi vaterpolisti zauzeli sedmo mesto na finalnom turniru Kupa Srbije   Andrea Sremac je bronze osvojila u trkama na 60m (7,80) i 200m (25,20).   Prvenstvo je održano proteklog vikenda u atletskoj […]

Dve bronze za Andreu Sremac na seniorskom prvenstvu Srbije u atletici

Sedamnaestogodišnja Andrea Sremac, iz zrenjaninskog Atletskog kluba AS023, osvojila je dve bronzane medalje na prvenstvu Srbije za seniore i seniorke.

Andrea Sremac je bronze osvojila u trkama na 60m (7,80) i 200m (25,20).

Prvenstvo je održano proteklog vikenda u atletskoj dvorani u Beogradu.