• DOMINACIJA U BAZENU: Uspešno savladali još jednu prepreku (Foto)

VK Wind Sport – VK Proleter 9:18 (2:7, 5:6, 2:3, 0:2)   Vaterpolisti zrenjaninskog Proletera uspešno su savladali još jednu prepreku.   Oni su, naime, u nedelju, 10. novembra, u okviru 5. kola Prve B lige Srbije, na gostovanju u Pančevu, savladali ekipu VK Wind Sport rezultatom 18:9.   Dominaciju u bazenu izabranici Nenada Vasilovskog […]

DOMINACIJA U BAZENU: Uspešno savladali još jednu prepreku (Foto)

VK Wind Sport – VK Proleter 9:18 (2:7, 5:6, 2:3, 0:2)

Vaterpolisti zrenjaninskog Proletera uspešno su savladali još jednu prepreku.

Oni su, naime, u nedelju, 10. novembra, u okviru 5. kola Prve B lige Srbije, na gostovanju u Pančevu, savladali ekipu VK Wind Sport rezultatom 18:9.

Dominaciju u bazenu izabranici Nenada Vasilovskog demonstrirali su od samog starta utakmice, te su već nakon prvih osam minuta imali prednost od 5 golova razlike. U nastavku meča, Pančevci su uspeli da se konsoliduju, ali i pored toga, prednost u korist VK Proleter je rasla, sve do konačnih 9 golova razlike.

Najefikasniji u redovima Proletera bili su Andrejević i Popović sa po pet postignutih pogodaka.

Sa skorom od četiri pobede i jednim porazom, Proleter se nalazi na trećoj poziciji na tabeli, sa ukupno sakupljenih 12 bodova.

U narednom, 6. kolu, zrenjaninski vaterpolisti će ponovo gostovati, ovog puta jedanaestoplasiranoj ekipi na tabeli, VK ŽAK iz Kikinde.