• Bokser Petrovgrada Strahinja Mošorinski osvojio srebro na državnom prvenstvu

Takmičar Boks kluba Petrovgrad iz Zrenjanina Strahinja Mošorinski osvojio je srebrnu medalju na omladinskom pojedinačnom prvenstvu Srbije, koje je od 6. do 9. oktobra održano u Sportskom centru „Rakovica“ u Beogradu.   BK Petrovgrad su na ovom prvenstvu predstavljala dvojica takmičara.   PROČITAJTE JOŠ: Milan Bulaja prvak države, Marko Milutin osvojio bronzu   Strahinja Mošorinski […]

Bokser Petrovgrada Strahinja Mošorinski osvojio srebro na državnom prvenstvu

Takmičar Boks kluba Petrovgrad iz Zrenjanina Strahinja Mošorinski osvojio je srebrnu medalju na omladinskom pojedinačnom prvenstvu Srbije, koje je od 6. do 9. oktobra održano u Sportskom centru „Rakovica“ u Beogradu.

BK Petrovgrad su na ovom prvenstvu predstavljala dvojica takmičara.

Strahinja Mošorinski je boksovao u kategoriji do 63,5kg, a Luka Grbušić u kategoriji do 71kg.

– Strahinja se, uprkos borbenosti i želji da osvoji zlatno odličje, okitio srebrom. Luka je, na žalost, ovog puta izgubio od iskusnijeg takmičara i ovogodišnjeg prvaka države – kaže za portal zrenjaninski.com trener BK Petrovgrad Stanimir Đurović.