• Atletičarka Andrea Sremac osvojila srebro na prvenstvu Srbije

Na prvenstvu Srbije za starije juniore i juniorke, uzrasta do 20 godina, mlađa juniorka Atletskog kluba AS 023, sedamnaestogodišnja Andrea Sremac, osvojila je srebrnu medalju.   Ona je nastupila u trci na 400 metara sa preponama, istrčavši lični rekord 1:06,89.   Andrea Sremac se plasirala i u finale trke na 100 metara, gde je zauzela […]

Atletičarka Andrea Sremac osvojila srebro na prvenstvu Srbije

Na prvenstvu Srbije za starije juniore i juniorke, uzrasta do 20 godina, mlađa juniorka Atletskog kluba AS 023, sedamnaestogodišnja Andrea Sremac, osvojila je srebrnu medalju.

Ona je nastupila u trci na 400 metara sa preponama, istrčavši lični rekord 1:06,89.

Andrea Sremac se plasirala i u finale trke na 100 metara, gde je zauzela peto mesto.

Prvenstvo je održano minulog vikenda u Sremskoj Mitrovici. Andrea je tamo nastupila u pratnji trenera Borislava Mandića.