• Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ raspisala još jedan konkurs za posao

    Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ iz Melenaca, kod Zrenjanina, raspisala je javni oglas za prijem u radni odnos, na određeno vreme, jednog kuvara. Ugovor se potpisuje na period od tri meseca.   Uslovi:   – stečeno srednje obrazovanje u trajanju od 3 godine ili V stepen stručne spreme;   – završena ugostiteljska škola za kvalifikovane […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ raspisala još jedan konkurs za posao

    Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ iz Melenaca, kod Zrenjanina, raspisala je javni oglas za prijem u radni odnos, na određeno vreme, jednog kuvara. Ugovor se potpisuje na period od tri meseca.

    Uslovi:

    – stečeno srednje obrazovanje u trajanju od 3 godine ili V stepen stručne spreme;

    – završena ugostiteljska škola za kvalifikovane radnike, smer kuvar.

    PROČITAJTE JOŠ: Raspisan konkurs: Preduzeću GLM-RS iz Zrenjanina potreban računovođa

    Opis poslova:

    – učestvuje u pripremi jelovnika;

    – utvrđuje potrebne količine namirnica na osnovu normativa i rezervacija i sastavlja listu za nabavku namirnica;

    – kontroliše kvalitet, ispravnost i količinu namirnica koje ulaze u kuhinju iz magacina i neispravne vraća u magacin o čemu obaveštava glavnog kuvara…

    Potrebno je da kandidati podnesu kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa.

    Rok za podnošenje prijava je do 17. maja.

    Kontakt telefon pravne službe za sve dodatne informacije je 023 315 04 02, a email adresa: pravnik@banjarusanda.rs

    Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na adresu: Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ 23270 Melenci, ulica Banja Rusanda bb – Odeljenju za opšte pravne i kadrovske poslove.

    Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

    PROČITAJTE JOŠ: Potrebno oko 400 radnika različitih profila, od prvog do sedmog stepena stručne spreme

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija