• Kompanija „Gomex“ nudi posao, rok za slanje prijava je 16. maj

    Kompanija „Gomex“ iz Zrenjanina raspisala je konkurs za posao. Trgovinskom lancu maloprodaje, koji posluje na teritorije Srbije, potreban je inženjer u službi održavanja, a radno mesto je u Zrenjaninu.   Opis posla:   – Obavlja poslove po nalogu rukovodioca službe održavanja, izrađuje planove maloprodajnih objekata, raspored elektroinstalacija, vodovodnih instalacija i ostalih tehničkih detalja da bi […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Kompanija „Gomex“ nudi posao, rok za slanje prijava je 16. maj

    Kompanija „Gomex“ iz Zrenjanina raspisala je konkurs za posao. Trgovinskom lancu maloprodaje, koji posluje na teritorije Srbije, potreban je inženjer u službi održavanja, a radno mesto je u Zrenjaninu.

    Opis posla:

    – Obavlja poslove po nalogu rukovodioca službe održavanja, izrađuje planove maloprodajnih objekata, raspored elektroinstalacija, vodovodnih instalacija i ostalih tehničkih detalja da bi se zadovoljio interni standard kompanije.

    – Angažuje i prati rad spoljnih saradnika na tehničkom uređenju i održavanju objekata na terenu.

    PROČITAJTE JOŠ: Želite li da postanete vatrogasac – spasilac? Sad se prijavite!

    – Kontroliše usklađenost vizuelnog izgleda objekta u skladu sa standardima.

    – Zadužen je za izradu tehničke skice i adaptaciju potencijalno novog objekta.

    – Organizuje rad zaposlenih u službi prema prioritetima.

    Posebni uslovi:

    – vrsta i stepen stručne spreme: VI ili VII stepen tehničkog usmerenja,

    – radno iskustvo minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima,

    PROČITAJTE JOŠ: Kompanija “Petkus Process Control” iz Zrenjanina nudi posao

    – rad na računaru (MS Visio, MS Excel, AutoCad, Internet),

    – vozačka dozvola B kategorije,

    – mogućnost probnog rada.

    Za posao možete konkurisati popunjavanjem prijave OVDE.

    Rok za slanje prijava je 16. maj.

    Novi konkursi za zapošljavanje redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Tagovi:

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija