Ekonomija Vesti Zrenjanin

Kompanija “Dijamant” danas je raspisala novi konkurs za posao

skladište kompanije dijamant
Foto: Dijamant

Kompanija “Dijamant” iz Zrenjanina danas je raspisala novi konkurs za posao. Konkurs ističe 25. novembra.

Radna pozicija je vozač – dostavljač u Sektoru za logistiku.

Lokacija: Zrenjanin, Beograd i Čačak.

PROČITAJTE JOŠ: Raspisani konkursi za zapošljavanje: Nova prilika za one koji traže posao

Uslovi:

– III i IV stepen srednje stručne spreme;

– B i C kategorija;

– Minimum 6 meseci iskustva u distribuciji robe.

Opis posla:

– Upravlja motorninm vozilom prema dnevnom rasporedu rada;

– Vrši istovar kao i nadzor nad robom i drugo.

Zainteresovani za posao u kompaniji “Dijamant” mogu se PRIJAVITI OVDE.

Aktuelne oglase za posao možete redovno pratiti u našoj rubrici POSAO.

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak
sinovoz
FAM