• Kompanija „Dijamant“ danas je raspisala novi konkurs za posao

    Kompanija „Dijamant“ iz Zrenjanina danas je raspisala novi konkurs za posao. Konkurs ističe 25. novembra.   Radna pozicija je vozač – dostavljač u Sektoru za logistiku.   Lokacija: Zrenjanin, Beograd i Čačak.   PROČITAJTE JOŠ: Raspisani konkursi za zapošljavanje: Nova prilika za one koji traže posao   Uslovi:   – III i IV stepen srednje stručne spreme; […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Kompanija „Dijamant“ danas je raspisala novi konkurs za posao

    Kompanija „Dijamant“ iz Zrenjanina danas je raspisala novi konkurs za posao. Konkurs ističe 25. novembra.

    Radna pozicija je vozač – dostavljač u Sektoru za logistiku.

    Lokacija: Zrenjanin, Beograd i Čačak.

    PROČITAJTE JOŠ: Raspisani konkursi za zapošljavanje: Nova prilika za one koji traže posao

    Uslovi:

    – III i IV stepen srednje stručne spreme;

    – B i C kategorija;

    – Minimum 6 meseci iskustva u distribuciji robe.

    Opis posla:

    – Upravlja motorninm vozilom prema dnevnom rasporedu rada;

    – Vrši istovar kao i nadzor nad robom i drugo.

    Zainteresovani za posao u kompaniji „Dijamant“ mogu se PRIJAVITI OVDE.

    Aktuelne oglase za posao možete redovno pratiti u našoj rubrici POSAO.

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija