Društvo Vesti Zrenjanin

Grad Zrenjanin objavio spisak đaka i studenata koji su dobili stipendije

grad zrenjanin
Foto: Zoran Bogaroški

Grad Zrenjanin objavio je spisak đaka i studenata koji su dobili gradske stipendije.

 

Ove godine iz gradskog budžeta biće stipendirano 95 učenika i 85 studenata, odlučila je Komisija za finansijsku podršku učenicima i studentima sa teritorije grada Zrenjanina.

 

Na preliminarnu listu, nezadovoljni imaju pravo prigovora do sutra, 4. marta. Nakon isteka roka žalbe, biće potpisani ugovori sa onima koji su stipendije dobili.

 

Učeničke stipendije na mesečnom nivou iznose 5.400 dinara, a za njih su mogli konkurisati učenici srednjih škola, koji su u prethodnom školovanju ostvarili odličan uspeh i prosek ocena iznad 4,80. Potrebno je i da su osvojili jedno od prva tri mesta na smotrama i takmičenjima, ili da su reprezentativci u sportu ili volonteri Crvenog krsta.

 

Pročitajte još: Brojne manifestacije i ove godine u turističkoj ponudi Zrenjanina

 

Studentske stipendije iznose 8.400 dinara, a za njih su mogli konkurisati studenti koji su na budžetu, sa prosekom ocena iznad 9,00. Mogli su konkurisati i oni studenti koji su na samofinansiranju ako se proceni da postoji posebna potreba grada, odnosno ako su reprezentativci u nekom od sportova.

 

Stipendije se isplaćuju u deset mesečnih rata.

 

Spisak đaka i studenata koji su dobili stipednije možete pročitati u nastavku.

 

Stipendije su odobrene sledećim UČENICIMA:

 

Р.б. Име и презиме Школа Разред
1. Шиклошић Теодора Зрењанинска гимназија, Зрењанин IV
2. Дерикрава Урош Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин IV
3. Куручев Маја Зрењанинска гимназија, Зрењанин IV
4. Зубац Ивана Медицинска школа, Зрењанин IV
5. Филипов Ана Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад IV
6. Милутин Селена Зрењанинска гимназија, Зрењанин IV
7. Новаковић Жељана Зрењанинска гимназија, Зрењанин IV
8. Вишковић Ивана ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин IV
9. Миловановић Ања Зрењанинска гимназија, Зрењанин IV
10. Младеновић Михаило Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин IV
11. Шијан Албуљ Ања Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин IV
12. Јошавац Сара Медицинска школа, Зрењанин IV
13. Шакић Милош Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин IV
14. Агоштон Христина Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин IV
15. Ђермановић Вук ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин IV
16. Иваниш Милица ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин IV
17. Пјевач Николина Медицинска школа, Зрењанин IV
18. Стојановић Јелена ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин IV
19. Даруши Сенка Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
20. Гладић Душан Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
21. Бибин Мила Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин III
22. Узелац Нађа Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
23. Велемиров Милица Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
24. Ђокић Николина Медицинска школа, Зрењанин III
25. Маринковић Растко Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин III
26. Маленић Лара Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин III
27. Мићевић Милица Музичка школа „Јосиф Маринковић”, Зрењанин III
28. Багић Коста Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
29. Барачков Павле ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин III
30. Мудрић Немања ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин III
31. Нинковић Марија Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
32. Мијатић Вук Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин III
33. Бурсаћ Урош Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
34. Сакач Ивана Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин III
35. Шкундрић Бојана Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
36. Белеуц Милана Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
37. Вуковић Владана Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
38. Обрадовић Маја Зрењанинска гимназија, Зрењанин III
39. Бибић Александар ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин III
40. Дошеновић Лазар ХПТШ „Урош Предић“, Зрењанин III
41. Ковачевић Милица Средња пољопривредна школа, Зрењанин III
42. Ђаковић Урош ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин III
43. Мијовић Марко ЕТГШ „Никола Тесла“ , Зрењанин III
44. Вујчин Вук Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
45. Макан Давид Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
46. Милисављевић Ана Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин II
47. Муратовић Јелена Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
48. Гађански Александар Математичка гимназија, Београд II
49. Гецин Милица Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
50. Бјелогрлић Ана Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
51. Калуђерски Невена Медицинска школа, Зрењанин II
52. Петровић Марко Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
53. Вулићевић Алекса Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
54. Грујић Миона Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
55. Новаковић Лука Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
56. Сремац Андреа Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
57. Исаков Бранко Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад II
58. Даљевић Милан Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
59. Шимон Матија ЕТГШ „Никола Тесла, Зрењанин II
60. Игњатов Никола Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
61. Гладић Јована Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
62. Бајин Наташа Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
63. Штевин Лука Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
64. Путник Милош Основна и средња школа “9.мај”, Зрењанин II
65. Новаковић Манојло Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
66. Радин Ана Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
67. Марковић Душица Основна и средња школа “9.мај”, Зрењанин II
68. Крагујевац Милана Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
69. Кисић Тамара ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин II
70. Јовановић Теодора Зрењанинска гимназија, Зрењанин II
71. Стојшин Александра Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин II
72. Пјевач Анђела ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин II
73. Станишић Матија Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад I
74. Чворовић Никша Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
75. Ковачевић Богдан Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
76. Милутин Марко Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
77. Палалић Нађа Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
78. Сењи Алекс Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
79. Копи Вилмош Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
80. Кертеши Катарина Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
81. Марков Михајло Математичка гимназија , Београд I
82. Грујеску Влад Николај Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
83. Старчевић Катарина Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
84. Ћурић Јована ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин I
85. Јукић Елена Медицинска школа, Зрењанин I
86. Поповић Растко Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
87. Милутинов Теодора Медицинска школа, Зрењанин I
88. Јовановић Миљана Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
89. Ајдуковић Катарина Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
90. Адамов Лав ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин I
91. Тривуновић Никола Зрењанинска гимназија, Зрењанин I
92. Бибић Хелена Музичка школа „Јосиф Маринковић“, Зрењанин I
93. Рамић Идриз ЕТШ „Јован Трајковић“, Зрењанин I
94. Раић Радован ЕТГШ „Никола Тесла“, Зрењанин I
95. Бураи Јован Техничка школа Зрењанин, Зрењанин I

 

Stipendije su odobrene sledećim STUDENTIMA:

 

Р. б. Име и презиме Високошколска установа Степен

студија

Година
1. Шаренац Тања Медицински факултет, Нови Сад III IV
2. Кавалић Мила Технички факултет „Михајло Пупин“ Зрењанин III IIIа
3. Џинкић Оља Филозофски факултет, Нови Сад III III
4. Новаковић Боривој Технички факултет „Михајло Пупин“ Зрењанин III I
5. Милосављев Драгана Технички факултет „Михајло Пупин“ Зрењанин III I
6. Граховац Петар Факултет техничких наука, Нови Сад II I
7. Војиновић Вања Висока школа струк.студија за образ. васпитача, Нови Сад II I
8. Пекез Стефана Факултет политичких наука, Београд II I
9. Стефањеско Сања Филолошки факултет, Београд II I
10. Убовић Наташа Правни факултет, Београд II I
11. Мијатовић Александра Економски факултет, Суботица II I
12. Вучуревић Јакша Рударско-геолошки факултет, Београд II I
13. Чобанов Немања Медицински факултет, Нови Сад I VI
14. Велисављев Марина Медицински факултет ВМА, Београд I VI
15. Лукић Александар Медицински факултет, Нови Сад I VI
16. Вукомановић Гајин Драгана Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
17. Милутинов Јована Медицински факултет, Нови Сад I IV
18. Бркан Милица Правни факултет, Београд I IV
19. Толмач Стефан Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
20. Станков Марија Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
21. Ђорђевић Анђела Правни факултет, Београд I IV
22. Арсенов Лана Медицински факултет, Београд I IV
23. Угринов Стефан Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
24. Голушин Јелена Медицински факултет, Нови Сад I IV
25. Оџин Лаура Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
26. Арваи Андреа Природно-математички факултет, Нови Сад I IV
27. Мицић Светлана Медицински факултет, Нови Сад I IV
28. Чугаљ Јована Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
29. Радан Тамара Факултет техничких наука, Нови Сад I IV
30. Ђекић Катарина Факултет безбедности, Београд I IV
31. Лукић Лепосава Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
32. Вукајловић Јелена Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
33. Рађеновић Душан Факултет техничких наука, Нови Сад I IV
34. Агоштон Ивана Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I IV
35. Блажић Теодора Филолошки факултет, Београд I IV
36. Купрешанин Николина Математички факултет , Београд I III
37. Дангузов Александар Академија уметности, Нови Сад I III
38. Јовановић Невена Медицински факултет, Нови Сад I III
39. Чобанов Небојша Природно-математички факултет, Нови Сад I III
40. Вујадиновић Никола Природно-математички факултет, Нови Сад I III
41. Ђармати Роланд Медицински факултет, Нови Сад I III
42. Петровић Марко Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I III
43. Маринков Тијана Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I III
44. Медић Вања Медицински факултет, Нови Сад I III
45. Радановић Тамара Медицински факултет, Нови Сад I III
46. Крстин Виолета Рударско-геолошки факултет, Београд I III
47. Ружић Мина Рударско-геолошки факултет, Београд I III
48. Пекић Милана Факултет политичких наука, Београд I III
49. Иконов Миленко Висока техничка школа струковних студија, Зрењанин I III
50. Шујица Марко Факултет спорта и физичког васпитања, Нови Сад I III
51. Гајић Благоје Медицински факултет, Нови Сад I III
52. Нинковић Марина Економски факултет, Суботица I III
53. Ракић Марко Факултет техничких наука, Нови Сад I III
54. Станков Ана Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I III
55. Сарић Страхиња Правни факултет, Београд I II
56. Тарајић Анастасија Правни факултет, Нови Сад I II
57. Ковачевић Лука Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I II
58. Милошевић Сузана Филозофски факултет, Нови Сад I II
59. Николић Нина Медицински факултет, Београд I II
60. Гојков Александра Академија уметности, Нови Сад I II
61. Чикош Оливера Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I II
62. Живанов Марина Академија уметности, Нови Сад I II
63. Радић Дајана Медицински факултет, Нови Сад I II
64. Војинов Милица Филозофски факултет, Нови Сад I II
65. Васић Зорана Медицински факултет, Нови Сад I II
66. Бајевић Драган Медицински факултет, Нови Сад I II
67. Дринић Драгана Економски факултет, Београд I II
68. Марков Александра Природно-математички факултет, Нови Сад I II
69. Видрић Александар Медицински факултет, Нови Сад I II
70. Миљуш Теодора Факултет организационих наука , Београд I II
71. Тотан Мариа Економски факултет, Суботица I II
72. Ђорђевић Сања Висока техничка школа струковних студија, Зрењанин I II
73. Судар Миња Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I II
74. Кнежић Стефан Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I II
75. Павловић Соња Природно-математички факултет, Нови Сад I II
76. Милутиновић Стефан Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I II
77. Јањић Софија Математички факултет , Београд I II
78. Кљајић Милица Факултет техничких наука, Нови Сад I I
79. Николић Наталија Природно-математички факултет, Нови Сад I I
80. Арсенов Ема Економски факултет, Београд I I
81. Грбић Нађа Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I I
82. Станаћев Александра Факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију, Београд I I
83. Чугаљ Милана Природно-математички факултет, Нови Сад I I
84. Чобанов Драгана Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I I
85. Грандић Маша Технички факултет „Михајло Пупин“, Зрењанин I I

 

Podeli članak

Dodaj komentar

Klikni da bi ostavio komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

sinovoz