• Tako je, bre! Viktor Nemeš osvojio zlatnu medalju u Oranu!

Naš trofejni i iskusni rvač Viktor Nemeš, član Rvačkog kluba Proleter iz Zrenjanina, osvojio je zlatnu medalju u rvanju grčko-rimskim stilom, u težinskoj kategoriji do 77kg. On je u finalu, na 19. Mediteranskim igrama u Oranu, odradio dobar meč protiv alžirskog borca Abd Elkrim Ouakalija i završio ga rezultatom 9:0.   PROČITAJTE JOŠ: Fudbalski klub […]

Tako je, bre! Viktor Nemeš osvojio zlatnu medalju u Oranu!

Ovaj rezultat bio je kruna fenomenalnog nastupa koji je Viktor imao juče. Podsetimo, naš rvač je u nedelju zaređao nekoliko pobeda. U prvom kolu pobedio je Egipćanina Abuoelatu rezultatom 9:0, da bi u sledećem kolu sigurno savladao i takmičara Kupija iz Albanije rezultatom 10:1. U polufinalu se sastao sa Grkom Prevolarakisom i njega je lako pobedio i obezbedio plasman u finale.

Nakon večerašnje finalne borbe, Viktor je bio veoma zadovoljan.

– Trebalo mi je ovo takmičenje. Na Evropskom prvenstvu nisam prošao kako sam hteo. Tamo sam odmah ispao u prvom kolu i falio mi je ovaj osećaj pobednika. To će mi dati snagu da nastavim da treniram i da u septembru isto ovako osvojim zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u Beogradu – poručio je Viktor Nemeš.