• Medalje za Đorđa i Anju na državnom prvenstvu u karateu za seniore

U Čačku je održano ovogodišnje državno prvenstvo u karateu za seniore. Karate klub Zrenjanin je nastupio sa dvoje takmičara koji su osvojili isto toliko medalja.   PROČITAJTE JOŠ: Gradonačelnik uputio čestitke novim superligašima iz našeg grada   Đorđe Salapura je u kategoriji -75kg osvojio drugo mesto nakon veoma neizvesnog finala i rezultata 1:1. Anja Milovanović […]

Medalje za Đorđa i Anju na državnom prvenstvu u karateu za seniore

U Čačku je održano ovogodišnje državno prvenstvo u karateu za seniore. Karate klub Zrenjanin je nastupio sa dvoje takmičara koji su osvojili isto toliko medalja.

Đorđe Salapura je u kategoriji -75kg osvojio drugo mesto nakon veoma neizvesnog finala i rezultata 1:1. Anja Milovanović je u svojoj kategoriji -61kg u polufinalu zaustavljena od aktuelne svetske šampionke Jovane Preković. Kasnije je pobedila u meču za treće mesto i osvojila je bronzanu medalju.

Đorđa i Anju u narednom periodu očekuje niz reprezentativnih kampova i priprema gde će se sastaviti konačan spisak za prvenstvo Evrope, koje će se održati sredinom maja u Poreču, u Hrvatskoj.