• Zadrugaru pet medalja na tradicionalnom turniru „Čačanski pobednik“

Takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva su na tradicionalnom turniru „Čačanski pobednik“, koji je održan u nedelju u Čačku, osvojili pet medalja.   Na turniru „Čačanski pobednik“ je učestvovalo oko 500 karatista, a Zadrugar je nastupio sa četvoro takmičara u pojedinačnoj konkurenciji i jednom ekipom, sve u sportskim borbama.   PROČITAJTE JOŠ: Remi sa Mokrom […]

Zadrugaru pet medalja na tradicionalnom turniru „Čačanski pobednik“

Takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva su na tradicionalnom turniru „Čačanski pobednik“, koji je održan u nedelju u Čačku, osvojili pet medalja.

Na turniru „Čačanski pobednik“ je učestvovalo oko 500 karatista, a Zadrugar je nastupio sa četvoro takmičara u pojedinačnoj konkurenciji i jednom ekipom, sve u sportskim borbama.

Zlatne medalje osvojili su Dunja Rajić, kao i kadetkinje ekipno.

Srebrnu medalju su osvojili Anđela Kostić, Ognjen Krstić i Katarina Krstić.

nippon top ten

Dan ranije, najmlađe takmičarke Zadrugara su nastupile u Beogradu na tradicionalnom turniru „Nippon top ten“. Zadrugar su predstavljale četiri takmičarke u disciplini kate.

Bronzanu medalju osvojila je Sofija Mijailović. Njene klupske drugarice Anđela Ubović, Nađa Kljajić i Elisa Radu osvojile su peto mesto.

Dunju Rajić i Katarinu Krstić od 20. do 26. decembra očekuje učešće na Nacionalnom kampu na Tari.