• Uprkos ubedljivom porazu Klečanke su bile dostojan rival

ŽOK Jedinstvo (Stara Pazova) – ŽOK Klek 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)   Odbojkašice Kleka pretrpele su maksimalan poraz od 3:0 u setovima na gostovanju ekipi Jedinstva u Staroj Pazovi.   Iako je rezultatski, na prvi pogled, domaća ekipa lako stigla do bodova u okviru 5. kola Super lige Srbije, izabranice Zorana Pavlovića se nisu obrukale. […]

Uprkos ubedljivom porazu Klečanke su bile dostojan rival

ŽOK Jedinstvo (Stara Pazova) – ŽOK Klek 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)

Odbojkašice Kleka pretrpele su maksimalan poraz od 3:0 u setovima na gostovanju ekipi Jedinstva u Staroj Pazovi.

Iako je rezultatski, na prvi pogled, domaća ekipa lako stigla do bodova u okviru 5. kola Super lige Srbije, izabranice Zorana Pavlovića se nisu obrukale. Klečanke su u prva dva seta bile dostojan rival, a nijanse su bile presudne da domaće odbojkašice osvoje prva dva perioda igre. Treći set je, usled pada koncentracije gostujuće ekipe, zasluženo pripao ekipi Jedinstva, koja je opravdala ulogu favorita na ovom meču. Na taj način, uz ekipu Tenta, ostala je neporažena u dosadašnjem delu šampionata.

klečanke bile dostojan rival

S druge strane, Klečankama je ovo bio treći ovosezonski poraz, tako da nakon pet odigranih kola, sa ukupno sakupljenih šest bodova, zauzimaju šesto mesto na tabeli.

Najefikasnije u redovima gostujuće ekipe bile su Nevena Džamić i Nataša Savović, koje su upisale po devet poena.