• Ubedljiva pobeda SAS-a na gostovanju u Požarevcu

Zrenjaninski SAS upisao je prva tri boda u novoj sezoni Druge futsal lige Srbije pobedivši na gostovanju ekipu Požarevca sa ubedljivih 6:0. Od samog starta, izabranici Milivoja Batinice pokazali su da su kvalitetnija ekipa, te su već u trećem minutu poveli sa 1:0, golom Tomina.   Pogotkom Aranitovića u osmom minutu, prednost je udvostručena, da […]

Ubedljiva pobeda SAS-a na gostovanju u Požarevcu

Zrenjaninski SAS upisao je prva tri boda u novoj sezoni Druge futsal lige Srbije pobedivši na gostovanju ekipu Požarevca sa ubedljivih 6:0.
    Od samog starta, izabranici Milivoja Batinice pokazali su da su kvalitetnija ekipa, te su već u trećem minutu poveli sa 1:0, golom Tomina.

Pogotkom Aranitovića u osmom minutu, prednost je udvostručena, da bi Radenković u 15. minutu povisio prednost na 3:0 .
    Tim rezultatom je i završeno prvo poluvreme.

Istim tempom, „luda družina“ je krenula i u nastavku utakmice, tako da je u 25.  minutu drugim golom Tomina prednost SAS-a uvećana na 4:0.
    Peti pogodak za ekipu sa Begeja postigao je Milićev u 30. Minute, da bi strelac za konačnih 6:0 bio Delić u 31. minutu.
    U narednom, 3. kolu, ekipa SAS-a u Kristalnoj dvorani u petak 29. septembra, dočekuje ekipu Pirota.

Autor: Zoran Bogaroški