• Tri medalje iz Slovačke: Dunja Rajić osvojila dva srebra, Ognjen Krstić uzeo bronzu

Sjajan rezultat ostvarili su takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva na Memorijalnom turniru „Rudolf Farmadin“, održanom u subotu, u slovačkom gradu Nitri. Na turniru je nastupilo oko 600 takmičara iz deset zemalja.   Dunja Rajić je imala izvanredan debitantski nastup u kategoriji seniorki +61kg. Ona je ovom prilikom osvojila srebrnu medalju. Srebrom se okitila i […]

Sjajan rezultat ostvarili su takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva na Memorijalnom turniru „Rudolf Farmadin“, održanom u subotu, u slovačkom gradu Nitri. Na turniru je nastupilo oko 600 takmičara iz deset zemalja.

Dunja Rajić je imala izvanredan debitantski nastup u kategoriji seniorki +61kg. Ona je ovom prilikom osvojila srebrnu medalju. Srebrom se okitila i u juniorskoj konkurenciji +59kg.

U konkurenciji juniora -61kg nastupio je Ognjen Krstić, koji je osvojio bronzanu medalju.

Od 24. do 29. decembra njih dvoje očekuje učešće na Nacionalnom kampu na Tari.

Od 2. do 7. januara sedmoro članova Karate kluba Zadrugar, i to Dunja Rajić, Ognjen Krstić, Anđela Kostić, Stanko Stojičić, Helena Milinović, Sofija Mijailović i Nađa Kljajić, učestvuju na kampu u Apatinu. Kamp organizuje Karate savez Vojvodine.