• Tri bronze za kajakaše Begeja na prvenstvu Srbije u mini kajaku

Kajakaši zrenjaninskog Begeja osvojili su tri bronzane medalje na prvenstvu Srbije u mini kajaku, koje je održano juče u Višnjićevu, na reci Bosut.   PROČITAJTE JOŠ: Zurab doputovao u Srbiju: Osvajača olimpijske medalje dočekali trubači   U kategoriji takmičara 2010. godište, bronzu su osvojili Marko Lakatuš u disciplini MK-1 500m, i Marko Lakatuš i Luka […]

Tri bronze za kajakaše Begeja na prvenstvu Srbije u mini kajaku

Kajakaši zrenjaninskog Begeja osvojili su tri bronzane medalje na prvenstvu Srbije u mini kajaku, koje je održano juče u Višnjićevu, na reci Bosut.

U kategoriji takmičara 2010. godište, bronzu su osvojili Marko Lakatuš u disciplini MK-1 500m, i Marko Lakatuš i Luka Oklobdžija u MK-2 500m.

Treće bronzano odličje za Zrenjanince osvojio je u kategoriji takmičara 2009. godište Aleksa Simonovski u MK-1 1000m.

Na prvenstvu Srbije u mini kajaku učestvovao je 291 takmičar iz 24 kluba. Kajak klub Begej iz Zrenjanina predstavljala su 24 takmičara.