• Sezonu započeli zlatom: Unikatni trkači trijumfovali u prvoj ovogodišnjoj trci

U nedelju, u Smederevskoj Palanci, na jezeru Kudreč, održana je Božićna brdska kros trka na distancama od tri, šest i 12 kilometara. Četvrtu po redu trku organizovala je agencija Izazov.

Sezonu započeli zlatom: Unikatni trkači trijumfovali u prvoj ovogodišnjoj trci

Ekipa Unikatni trkači, čiji je član i Dejan Vukonjanski iz Zrenjanina, zauzela je prvo mesto u ekipnoj konkurenciji i osvojila svoj prvi pehar.

Zrenjaninac Dejan Vukonjanski je na stazi od 12 kilometara, u generalnom plasmanu, sa vremenom 1:00:25, osvojio peto mesto, od ukupno 79 prijavljenih trkača.