• Radnički poražen na gostovanju u Banatskom Velikom Selu

FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) – FK Radnički (Zrenjanin) 2:1 (poluvreme 2:0)   Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina porazom su okončali gostovanje u Banatskom Velikom Selu. Oni su u okviru 8. kola Srpske lige – Vojvodina poraženi od domaće Kozare rezultatom 2:1, te su treći put u toku ove sezone pognute glave napustili teren.   PROČITAJTE […]

Radnički poražen na gostovanju u Banatskom Velikom Selu

FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) – FK Radnički (Zrenjanin) 2:1 (poluvreme 2:0)

Golove za domaću ekipu postigli su Erdeljan i Ćirić, dok je jedini pogodak za Zrenjanince delo Krstina.

Nakon ovog poraza, zrenjaninski crveno-crni ponovo su se približili opasnoj zoni na tabeli i trenutno zauzimaju četrnaestu poziciju.

Naredno kolo donosi nam komšijski derbi. Na stadionu kraj Skrobare, Radnički će dočekati poslednji tim na tabeli srpskoligaškog karavana, ekipu Vojvodine iz Perleza.