Sport

RADNIČKI PORAŽEN NA DOMAĆEM TERENU (FOTO)

ZRENJANIN – U okviru 4. kola fudbalskog prvenstva u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina, na stadionu kraj Skrobare, u subotu 9. septembra, ekipa zrenjaninskog Radničkog ugostila je fudbalere Omladinca iz Novih Banovaca.

radnički poražen

Pred oko 300 gledalaca, viđena je veoma zanimljiva utakmica, sa pregršt šansi na obe strane. Iako su zrenjaninski crveno-crni, nakon prvih 45 minuta imali prednost od 1:0, gosti na kraju ipak odnose ceo plen iz gradana Begeju, a utakmica je završena rezultatom 1:2.

Ekipa FK Radnički je došla u vođstvo već u ranoj fazi utakmice, a strelac za domaće u 5. minutu je bio Radosavljević, prelepim šutem sa 20 metara. Na samom početku drugog poluvremena, usledio je pravi šok za navijače domaćih, jer već u 46. minutu fudbaler gostiju Labović postiže izjednačujući gol, a samo dva minuta kasnije, Radosavljević dobija drugi žuti karton i na taj način ekipa domaćih crveno-crnih ostaje sa 10 igrača na terenu. Sa igračem više, igrači Omladinca polako preuzimaju potpunu inicijativu na terenu, i u 67. minutu prelaze u vođstvo, a strelac za goste bio je Ležaić.

Do kraja utakmice, viđeno je još po nekoliko šansi na obe strane, ali se rezultat nije menjao. Treba još napomenuti i da je u poslednjem minutu fudbaler Radničkog Milivojev dobio drugi žuti karton, i na taj način, domaća ekipa je završila utakmicu sa dva igrača manje.