• Preokret na stadionu kraj Skrobare: Tri pogotka za tri poena (Foto)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Bačka 1901 (Subotica) 3:2 (poluvreme 0:0)   Fudbaleri Radničkog izvojevali su novu važnu pobedu. Oni su, u okviru 13. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, na domaćem terenu savladali ekipu FK Bačka 1901 rezultatom 3:2.   PROČITAJTE JOŠ: SAS doneo bodove iz Vršca: Šest puta zatresli mrežu domaćina   Odigrana […]

Preokret na stadionu kraj Skrobare: Tri pogotka za tri poena (Foto)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Bačka 1901 (Subotica) 3:2 (poluvreme 0:0)

Fudbaleri Radničkog izvojevali su novu važnu pobedu. Oni su, u okviru 13. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, na domaćem terenu savladali ekipu FK Bačka 1901 rezultatom 3:2.

Odigrana je veoma zanimljiva utakmica sa retko viđenom završnicom. Naime, sve do 85. minuta gosti su vodili sa 2:0. Međutim, sreća je ovog puta bila u potpunosti naklonjena zrenjaninskim crveno-crnima, koji su u samom finišu meča uspeli da postignu tri pogotka, te na taj način dođu do osvajanja sva tri boda.

Golove za četu Predraga Kandića postigli su Matić u 85. i 94 minutu, kao i Kovačević iz jedanaesterca u 90. minutu susreta.

U narednom kolu, Zrenjanincima sledi gostovanje u Kuli, gde će se sastati sa ekipom FK Hajduk 1912.