• Poraz Radničkog na gostovanju u Sremskoj Mitrovici

FK Radnički (Sremska Mitrovica) – FK Radnički (Zrenjanin ) 2:1 (poluvreme 2:1)   Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog pretrpeli su poraz na gostovanju u Sremskoj Mitrovici od imenjaka, rezultatom 2:1, u okviru 31. kola Srpske lige grupa Vojvodina.   Sve zanimljivo iz ovog meča viđeno je u prvih pola sata.   Zrenjaninci su poveli u 4. minutu […]

Poraz Radničkog na gostovanju u Sremskoj Mitrovici

FK Radnički (Sremska Mitrovica) – FK Radnički (Zrenjanin ) 2:1 (poluvreme 2:1)

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog pretrpeli su poraz na gostovanju u Sremskoj Mitrovici od imenjaka, rezultatom 2:1, u okviru 31. kola Srpske lige grupa Vojvodina.

Sve zanimljivo iz ovog meča viđeno je u prvih pola sata.

Zrenjaninci su poveli u 4. minutu preko Milivojeva, da bi domaći u 26. i 29 minutu napravili preokret i osvojili ceo plen iz ovog susreta.

Nakon ovog kola, zrenjaninski Radnički se nalazi na osmom mestu na tabeli, sa ukupno sakupljenih 38 bodova.

U narednom kolu, koje je na programu 25. maja, Radnički će na svom terenu dočekati ekipu Bratstva 1946 iz Prigrevice.