• Odbojkaši Proletera izgubili na gostovanju u Bačkom Petrovcu

OK Mladost (Bački Petrovac) – OK Proleter 3:0 (31:29, 29:27, 25:19)   Odbojkaši Proletera pretrpeli su četvrti ovosezonski poraz. Oni su u nedelju, 24. novembra, na gostovanju u Bačkom Petrovcu poraženi od ekipe Mladosti maksimalnim rezultatom 3:0.   Ravnopravna borba vodila se u prva dva seta, u kojima je domaća ekipa imala više sreće, te […]

Odbojkaši Proletera izgubili na gostovanju u Bačkom Petrovcu

OK Mladost (Bački Petrovac) – OK Proleter 3:0 (31:29, 29:27, 25:19)

Odbojkaši Proletera pretrpeli su četvrti ovosezonski poraz. Oni su u nedelju, 24. novembra, na gostovanju u Bačkom Petrovcu poraženi od ekipe Mladosti maksimalnim rezultatom 3:0.

Ravnopravna borba vodila se u prva dva seta, u kojima je domaća ekipa imala više sreće, te oba dobila na poen razliku (31:29 i 29:27).

Puni samopouzdanja, odbojkaši Mladosti dobili su i treći set, te na taj način osvojili prve bodove u šampionatu.

Nakon ovog poraza, odbojkaši Proletera nalaze se na deobi od sedmog do devetog mesta sa ukupnim skorom od jedne pobede i četiri poraza.