• NOVI PORAZ RUKOMETAŠICA PROLETERA (FOTO)

ŽRK Proleter – ŽRK Požarevac 25:38 (poluvreme 11:21)   Novi poraz rukometašica zrenjaninskog Proletera zabeležena je u okviru 12. kola Super B lige Srbije, u duelu sa ekipom Požarevca.     Veoma loš početak utakmice i fantastične intervencije prvog golmana tima iz Požarevca Jovane Janković odrazili su se na to da su gošće u 14. […]

NOVI PORAZ RUKOMETAŠICA PROLETERA (FOTO)

ŽRK ProleterŽRK Požarevac 25:38 (poluvreme 11:21)

Novi poraz rukometašica zrenjaninskog Proletera zabeležena je u okviru 12. kola Super B lige Srbije, u duelu sa ekipom Požarevca.

ŽRK Proleter

Veoma loš početak utakmice i fantastične intervencije prvog golmana tima iz Požarevca Jovane Janković odrazili su se na to da su gošće u 14. minutu igre vodile sa 8:0. Nastavak utakmice doneo je prilično zanimljiviji meč, ali domaće rukometašice ipak nisu uspele da se oporave od početnog šoka, te je na kraju zabeležen poraz od 13 golova razlike.

– Zaista smo mogle bolje da odigramo. Iako smo se trudile, protivnice su bile jače i bolje. Ja sam, u neku ruku, zadovoljna svojom igrom, s obzirom na to da sam i pored ubedljivog poraza imala više od 10 uspešnih intervencija, skinula sam i jedan sedmerac. Trudila sam se stvarno, dala sam sve od sebe, ali se ipak do pobede danas nije moglo – rekla je nakon utakmice Tamara Stanković, golman ŽRK Proleter.

U narednom kolu Zrenjaninke su slobodne, a nakon toga sledi gostovanje u Novom Sadu, lideru na tabeli, ekipi Minakve.