• Nije se moglo protiv Bečejaca, Radnički ponovo pao na osmo mesto (Foto)

FK Radnički – FK Bečej 1918 1:3 (poluvreme 0:0)   Utakmicama 22. kola, u subotu, 21. aprila, nastavljeno je fudbalsko prvenstvo Srpske lige – grupa Vojvodina.   Na stadionu pored Skrobare, u derbiju kola, pred oko 500 gledalaca, fudbaleri zrenjaninskog Radničkog dočekali su lidera na tabeli, ekipu Bečeja 1918.     Iako su se tokom […]

Nije se moglo protiv Bečejaca, Radnički ponovo pao na osmo mesto (Foto)

FK RadničkiFK Bečej 1918 1:3 (poluvreme 0:0)

Utakmicama 22. kola, u subotu, 21. aprila, nastavljeno je fudbalsko prvenstvo Srpske lige – grupa Vojvodina.

Na stadionu pored Skrobare, u derbiju kola, pred oko 500 gledalaca, fudbaleri zrenjaninskog Radničkog dočekali su lidera na tabeli, ekipu Bečeja 1918.

FK Radnički - FK Bečej

Iako su se tokom celog prvog poluvremena šanse ređale na obe strane, mreže su u prvih 45 minuta mirovale.

Gosti su došli u vođstvo u 56. minutu preko Dražića. Samo par minuta kasnije, domaća ekipa poravnava rezultat nakon greške odbrane Bečeja. Milivojev je proigrao Lisičića koji rutinski prosleđuje loptu u nebranjenu mrežu gostujuće ekipe. Sledi desetominutna dominacija Radničkog, ali nekoliko izglednih šansi ipak ostaje nerealizovano, što nakon jedne greške domaće ekipe u 70. minutu kažnjava Dražić i ponovo dovodi ekipu Bečeja u prednost od 1:2. Konačan rezultat od 1:3 postavlja Tomčić u 75. minutu.

Nakon ovog kola, fudbaleri Radničkog su ponovo pali na osmo mesto na tabeli, a već u sredu, u okviru 23. kola, očekuje ih veoma teško gostovanje u Pančevu trećeplasiranoj ekipi Dinama 1945.