• Naši zlatni džudisti: Milan Bulaja i Dunja Mladenović prvaci države

Džudisti Proletera iz Zrenjanina Milan Bulaja i Dunja Mladenović osvojili su zlatne medalje na prvenstvu Srbije za kadete i kadetkinje. Prvenstvo je održano proteklog vikenda u beogradskom sportskom centru „Šumice“.   Milan Bulaja je osvojio zlato u kategoriji do 90 kilograma, a Dunja Mladenović u kategoriji do 63 kilograma.   PROČITAJTE JOŠ: Svaka čast! Dunja […]

Naši zlatni džudisti: Milan Bulaja i Dunja Mladenović prvaci države

Džudisti Proletera iz Zrenjanina Milan Bulaja i Dunja Mladenović osvojili su zlatne medalje na prvenstvu Srbije za kadete i kadetkinje. Prvenstvo je održano proteklog vikenda u beogradskom sportskom centru „Šumice“.

Milan Bulaja je osvojio zlato u kategoriji do 90 kilograma, a Dunja Mladenović u kategoriji do 63 kilograma.

Prvaci države iz redova Proletera izborili su mesto u reprezentaciji Srbije. Njih očekuju nastupi u evro kupovima, a prvi se održava 12. i 13. marta u Zagrebu.

milan bulaja

Na prvenstvu države se, inače, takmičilo 190 najkvalitetnijih džudista iz cele Srbije. Omladinski džudo klub Proleter iz Zrenjanina je nastupio sa četvoro takmičara.

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

Bronzane medalje osvojili su Nemanja Ristić i Nemanja Rajković, u kategoriji preko 90 kilograma.