• Najmlađi atletičari Proletera vraćaju se kući sa medaljama (Foto)

Ni hladnoća ni dosadna novembarska kiša nisu sprečili mlade takmičare Atletskog kluba Proleter iz Zrenjanina da na najbolji način brane boje kluba na 74. Uličnoj trci, koja je danas održana u Pančevu. Najmlađi atletičari Proletera se kući vraćaju sa medaljama.   PROČITAJTE JOŠ: Sedam medalja za karatiste Zadrugara na prvenstvu Vojvodine   U predškolskoj konkurenciji, treće […]

Najmlađi atletičari Proletera vraćaju se kući sa medaljama (Foto)

U predškolskoj konkurenciji, treće mesto su osvojili Mira Baračkov i Nikolaj Savić.

U kategoriji devojčica rođenih 2010. godine, Maša Vasiljević je osvojila drugo, a Valentina Gavrilović šesto mesto.

U kategoriji devojčica rođenih 2011. Valentina Bokinac Jovanov osvojila je prvo mesto.

U kategoriji dečaka rođenih 2010. godine, Milan Došlo prvi je stigao do cilja, a njegov klupski drugar Dejan Dujaković osvojio je treće mesto.

– Tradicionalno prijateljstvo i saradnja sa Atletskim klubom Dinamo iz Pančeva i ove godine su nam doneli nove medalje i iskustvo za nove izazove i rezultate. Veoma sam zadovoljna nastupom koji su imali najmlađi atletičari Proletera – istakla je u kratkoj izjavi za portal zrenjaninski.com Mirjana Grujić, trener u AK Proleter.

Ona je najavila učešće atletičara Proletera na krosu Partizana, koji se održava za vikend.