• MEDALJE ZA NIKOLU TRAJKOVIĆA I MARKA VUJINA

ZRENJANIN – Takmičar Plivačkog kluba „Proleter“ iz Zrenjanina Nikola Trajković je od 1. do 5. aprila učestvovao na Otvorenom prvenstvu Danske, i to u trkama na 200 i 400 metara mešovito i 100 metara prsno. U trci 400 mešovito je osvojio srebrnu medalju sa vremenom 4.31,27.   U Subotici je 1. aprila održano plivačko takmičenje […]

MEDALJE ZA NIKOLU TRAJKOVIĆA I MARKA VUJINA

Nikola Trajković

U Subotici je 1. aprila održano plivačko takmičenje „Subotičkih 200 i više“. Za Plivački klub „Proleter“ je nastupio Marko Vujin, koji u trkama 200 metara kraul i 200 mešovito osvojio zlatne medalje. Trener je bio Dragan Jocić.