• Justin Cvetkov proglašen za najboljeg plivača na prvenstvu Srbije

Plivač Proletera Justin Cvetkov proglašen je za najboljeg učesnika prvenstva Srbije za pionire. Prvenstvo je održano u Kruševcu, a na njemu je učestvovalo 268 takmičara iz 35 klubova. Među njima je bilo i 17 plivača zrenjaninskog Proletera.   Proleterovi pioniri vratili su se u Zrenjanin sa pet osvojenih medalja.   Pročitajte još: FK Bečkerek pobednik […]

Justin Cvetkov proglašen za najboljeg plivača na prvenstvu Srbije

Proleterovi pioniri vratili su se u Zrenjanin sa pet osvojenih medalja.

Justin Cvetkov je osvojio zlato na 100 i 200 metara kraul, a takođe je proglašen za najboljeg plivača na takmičenju.

Sara Suša osvojila je srebro na 200 metara kraul i bronzu na 200 mešovito, a štafeta 4×50 metara kraul, u sastavu Cvetkov, Nenadić, Trankulov i Suša, osvojila je bronzanu medalju.

U ekipnoj konkurenciji, Proleter je zauzeo peto mesto, i to u „mrtvoj trci“ za pehar gde je odlučila jedna trka.