• Gostovanje u Vršcu: Peti ovosezonski poraz fudbalera Radničkog

OFK Vršac – FK Radnički 2:1 (poluvreme 1:1)   Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog poraženi su na gostovanju u Vršcu, u okviru 12. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, od domaćeg OFK Vršac, rezultatom 2:1.   PROČITAJTE JOŠ: Pobeda košarkaša Proletera na gostovanju u Novom Sadu   Jedini pogodak za Zrenjanince delo je Krstina u 34. minutu, […]

Gostovanje u Vršcu: Peti ovosezonski poraz fudbalera Radničkog

OFK Vršac – FK Radnički 2:1 (poluvreme 1:1)

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog poraženi su na gostovanju u Vršcu, u okviru 12. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, od domaćeg OFK Vršac, rezultatom 2:1.

Jedini pogodak za Zrenjanince delo je Krstina u 34. minutu, kada je nakon asistencije Lisičića uspeo da zatrese mrežu domaće ekipe.

Nakon ovog poraza, izabranici Predraga Kandića pali su za dva mesta na tabeli. Trenutno se nalaze na 13. poziciji.

U narednom kolu, koje je na programu u subotu, 17. oktobra, crveno-crni će na stadionu kraj Skrobare dočekati ekipu FK Bačka 1901 iz Subotice.