• Deset medalja Proleteru, Lena Stoiljkovski najbolja plivačica

Plivački klub Proleter je nastupio sa šestoro takmičara na Šarengradskom kupu u Kruševcu. Oni su osvojili deset medalja, a Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu u svojoj kategoriji.   Na ovom međunarodnom plivačkom mitingu učestvovalo je 420 takmičara iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Slovačke.   Zlatne medalje za Proleter su osvojili Danilo […]

Deset medalja Proleteru, Lena Stoiljkovski najbolja plivačica

Plivački klub Proleter je nastupio sa šestoro takmičara na Šarengradskom kupu u Kruševcu. Oni su osvojili deset medalja, a Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu u svojoj kategoriji.

Na ovom međunarodnom plivačkom mitingu učestvovalo je 420 takmičara iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Slovačke.

Zlatne medalje za Proleter su osvojili Danilo Kepić i Lena Stoiljkovski (po dve) i Lara Lilić.

Srebrne medalje su osvojili Pavle Stojanov i Lara Lilić.

Bronzane medalje osvojili su Pavle Stojanov, Lara Lilić i Lena Kosović.