• Članovi Atletskog kluba AS023 osvojili tri srebrne i jednu bronzanu medalju

Na prvenstvu Srbije za uzrast do 14 godina, održanom u Sremskoj Mitrovici, članovi Atletskog kluba AS023, predvođeni trenerom Borislavom Mandićem, osvojili su tri srebrne i jednu bronzanu medalju.   Srebrne medalje osvojili su Jovan Jovanović u trci na 300 metara, sa ličnim rekordom 41,21, kao i muška štafeta 4×60 m sa vremenom 33,04 u sastavu […]

Članovi Atletskog kluba AS023 osvojili tri srebrne i jednu bronzanu medalju

Na prvenstvu Srbije za uzrast do 14 godina, održanom u Sremskoj Mitrovici, članovi Atletskog kluba AS023, predvođeni trenerom Borislavom Mandićem, osvojili su tri srebrne i jednu bronzanu medalju.

Srebrne medalje osvojili su Jovan Jovanović u trci na 300 metara, sa ličnim rekordom 41,21, kao i muška štafeta 4×60 m sa vremenom 33,04 u sastavu Dušan Milovanović, Saša Ćirić, Miloš Miolski i Jovan Jovanović.

Srebrnu medalju osvojila je i Sara Gut u brzom hodanju na 600 metara sa ličnim rekordom 3:03,11.

Bronzanom medaljom okitio se Vukašin Đurić u bacanju vorteksa 50,09.

AS023

Četvrto mesto u brzom hodanju na 600 m osvojila je Anja Živković, dok su u istoj disciplini Marina Stojšin i Dunja Nadlački zauzele deseto i dvanaesto mesto. Milica Božović je u trci na 600 m zauzela peto mesto sa rezultatom 1:44,34.

Miloš Miolski je u trci na 300 m zauzeo šesto mesto sa ličnim rekordom 42,64, dok je Saša Ćirić u istoj disciplini bio deveti sa ličnim rekordom 46,25.

Dušan Milovanović se plasirao u finale trke na 60 m sa ličnim rekordom 8,85 i na kraju zauzeo sedmo mesto.