• BRONZA ZA SALAPURU NA SENIORSKOM PRVENSTVU BALKANA

ČAČAK – Na debitanskom nastupu na seniorskom prvenstvu Balkana, koje je za vikend održano u Čačku, takmičar Karate kluba Zrenjanin Đorđe Salapura osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 75 kg. U prvom kolu je pobedio Bugara Stojčeva 4:1, u drugom Turčina Korkmaza 5:1, u četvrtfinalu Makedonca Ismaila 2:0. U polufinalu je izgubio od Bugara […]

BRONZA ZA SALAPURU NA SENIORSKOM PRVENSTVU BALKANA

ČAČAK – Na debitanskom nastupu na seniorskom prvenstvu Balkana, koje je za vikend održano u Čačku, takmičar Karate kluba Zrenjanin Đorđe Salapura osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 75 kg.

Đorđe Salapura

U prvom kolu je pobedio Bugara Stojčeva 4:1, u drugom Turčina Korkmaza 5:1, u četvrtfinalu Makedonca Ismaila 2:0.

U polufinalu je izgubio od Bugara Petkova rezultatom 2:3, a u repasažnom meču za bronzanu medalju je pobedio Hrvata Martinca rezultatom 2:1.

Đorđe je nastupio i za reprezentaciju Srbije u ekipnoj konkurenciji, ali momci nisu uspeli da dođu do medalje.