• Bronza za Dunju Eremić na juniorskom dvoranskom prvenstvu Srbije

Na juniorskom dvoranskom prvenstvu Srbije, održanom u Beogradu, šesnaestogodišnja Dunja Eremić iz Atletskog kluba AS 023 iz Zrenjanina, osvojila je bronzanu medalju.   PROČITAJTE JOŠ: Snežana Rackov osvojila zlatnu medalju na zimskom 3D „Svetosavskom turniru“   Ona je medalju osvojila u sportskom hodanju na 3000m i popravila je svoj lični rekord za 33 sekunde (15:09,78). […]

Bronza za Dunju Eremić na juniorskom dvoranskom prvenstvu Srbije

Na juniorskom dvoranskom prvenstvu Srbije, održanom u Beogradu, šesnaestogodišnja Dunja Eremić iz Atletskog kluba AS 023 iz Zrenjanina, osvojila je bronzanu medalju.

Ona je medalju osvojila u sportskom hodanju na 3000m i popravila je svoj lični rekord za 33 sekunde (15:09,78).

Lične rekorde popravili su i Nevena Stanaćev na 200 i 60m (26,81 i 8,14), Saša Ćirić na 200 i 400m (25,11 i 56,80), kao i Nađa Popov u sportskom hodanju na 3000m (18:54,70).