• Bravo za karatistkinje Zadrugara: Osvojile pet medalja, od čega su četiri najsjajnije

Na 19. međunarodnom karate turniru „Banja Luka open“, održanom u subotu, u ovom gradu u Republici Srpskoj, nastupilo je oko 800 takmičara iz pet zemalja – Srbije, Hrvatske, Slovenije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine. Među njima su bile i četiri takmičarke Karate kluba Zadrugar iz Lazareva.   Sve karatistkinje Zadrugara su nastupile u disciplini […]

Sve karatistkinje Zadrugara su nastupile u disciplini sportske borbe.

Dunja Rajić je osvojila dve zlatne medalje – u kategorijama seniorki do 68kg i juniorki preko 66kg.

Zlatna odličja osvojile su i Sofija Mijailović, u kategoriji pionirki do 34kg, kao i pionirke ekipno (Sofija Mijailović, Nađa Kljajić i Helena Milinović.

Srebrnu medalju osvojila je Nađa Kljajić, u kategoriji pionirki do 34kg.