• Bokseri BK Petrovgrad osvojili tri zlatne medalje, Pajdački najbolji senior

Bokseri BK Petrovgrad iz Zrenjanina imali su zapažen nastup na pojedinačnom prvenstvu Vojvodine, koje je prošlog vikenda održano u Inđiji.   U konkurenciji seniora, za BK Petrovgrad su nastupili Jovan Ðuričić, Petar Kamjanac i Vladimir Pajdački.   PROČITAJTE JOŠ: Pregršt medalja za takmičare Karate kluba Zadrugar iz Lazareva   Đuričić je, u poluvelter kategoriji 63,5kg, […]

Bokseri BK Petrovgrad osvojili tri zlatne medalje, Pajdački najbolji senior

Bokseri BK Petrovgrad iz Zrenjanina imali su zapažen nastup na pojedinačnom prvenstvu Vojvodine, koje je prošlog vikenda održano u Inđiji.

U konkurenciji seniora, za BK Petrovgrad su nastupili Jovan Ðuričić, Petar Kamjanac i Vladimir Pajdački.

Đuričić je, u poluvelter kategoriji 63,5kg, nakon dva meča osigurao sebi zlato.

Kamjanac je boksovao u velter kategoriji 67kg i, nažalost, izgubio u prvom krugu takmičenja.

bk petrovgrad

Pajdački je nastupio u kruzer kategoriji 86kg.

– On je uspešno savladao protivnike koji su bili vidno fizički jači od njega, te je došao do zlatne medalje. S razlogom je dobio i pehar za najboljeg seniora ovog takmičenja – kaže za portal zrenjaninski.com trener u BK Petrovgrad Stanimir Đurović.

Bokser Petrovgrada Strahinja Mošorinski je u uzrastu omladinaca, u lakoj kategoriji od 60kg, osvojio zlatnu medalju nakon dva sjajno odrađena meča.

Nikola Jovanov, koji je nastupio u velter kategoriji do 67kg, nažalost je izgubio u četvrtfinalu.