• Atletičarke Banata Nađa Ruvarac i Lena Berkov osvojile medalje na prvenstvu Vojvodine

Na prvenstvu Vojvodine za starije pionire i pionirke u atletici, koje je održano u Sremskoj Mitrovici, takmičarke Atletskog kluba Banat iz Zrenjanina osvojile su dve medalje.   Nađa Ruvarac, inače mlađa pionirka, potvrdila je svoj talenat, osvojivši drugo mesto i srebrnu medalju u trci na 800 metara, rezultatom 2:31,36.   PROČITAJTE JOŠ: Marko Vasić osvojio […]

Na prvenstvu Vojvodine za starije pionire i pionirke u atletici, koje je održano u Sremskoj Mitrovici, takmičarke Atletskog kluba Banat iz Zrenjanina osvojile su dve medalje.

Nađa Ruvarac, inače mlađa pionirka, potvrdila je svoj talenat, osvojivši drugo mesto i srebrnu medalju u trci na 800 metara, rezultatom 2:31,36.

Lena Berkov je trku na 1.500 metara istrčala za 5:41,90 i osvojila bronzanu medalju.

Za Atletski klub Banat takmičili su se i Tara Vitomirov i Kristina Batanjski na 800 metara, Ana Kordin i Dragana Lazić na 100 metara i Danilo Petrović na 300 metara.