• Atletičari Proletera Ognjen Popov i Petra Dimitrijević okitili se medaljama

Na državnom prvenstvu u atletici za mlađe juniore i juniorke, koje je održano u Novom Pazaru, Atletski klub Proleter iz Zrenjanina nastupio je sa pet takmičara.   Najuspešniji Proleterov takmičar na prvenstvu bio je Ognjen Popov koji je osvojio dve srebrne medalje. Ognjen Popov se srebrom okitio u trci na 2.000 metara stipl čez i […]

Atletičari Proletera Ognjen Popov i Petra Dimitrijević okitili se medaljama

Na državnom prvenstvu u atletici za mlađe juniore i juniorke, koje je održano u Novom Pazaru, Atletski klub Proleter iz Zrenjanina nastupio je sa pet takmičara.

Najuspešniji Proleterov takmičar na prvenstvu bio je Ognjen Popov koji je osvojio dve srebrne medalje. Ognjen Popov se srebrom okitio u trci na 2.000 metara stipl čez i u trci na 3.000 metara.

Petra Dimitrijević je osvojila bronzanu medalju u trci na 400 metara sa preponama, te postavila lični rekord 1:09,84.

Teodora Antonić trčala je 100, 200 i 400 metara. Trku na 200 metara istrčala je za 26,39, što je njen lični rekord. Lični rekord je postavila i u trci na 400 metara, rezultatom 59,94.

Tea Mašić je bacala kuglu i disk, a Andrej Radivojkov je trčao na 100 i 400 metara sa preponama.

Trener Proletera Mladen Grujić nastup njegovih takmičara ocenjuje kao odličan.

Kliknite na ovaj link i zapratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

– Tri medalje, nekoliko ličnih rekorda, ali i odličan nastup svih takmičara, dokaz su dobrog rada u prethodnom periodu – navodi Grujić.