• Za vikend održano ribolovačko takmičenje u disciplini fider

Klub sportskih ribolovaca „Banat” iz Zrenjanina bio je za vikend domaćin ribolovačkog takmičenja u disciplini fider. Ovo nadmetanje se tradicionalno organizuje u okviru sportskog programa „Dana piva”.   Takmičenje je održano na takmičarskoj stazi „Brankovan”, na potezu od zgrade Policijske uprave do bivše fabrike šešira. Učestvovala su 43 sportska ribolovca iz nekoliko klubova. Prema propozicijama, […]

Za vikend održano ribolovačko takmičenje u disciplini fider

Klub sportskih ribolovaca „Banat” iz Zrenjanina bio je za vikend domaćin ribolovačkog takmičenja u disciplini fider. Ovo nadmetanje se tradicionalno organizuje u okviru sportskog programa „Dana piva”.

Takmičenje je održano na takmičarskoj stazi „Brankovan”, na potezu od zgrade Policijske uprave do bivše fabrike šešira. Učestvovala su 43 sportska ribolovca iz nekoliko klubova. Prema propozicijama, takmičenje je održano u četiri sektora sa po 11 učesnika.

U generalnom plasmanu, prvo mesto zauzeo je Dimitrije Jovanović iz ekipe KSR “Banat“ iz Zrenjanina sa ulovljenih 6.070 grama ribe.

Drugo mesto zauzeo je Mario Jovanov, takođe iz ekipe “Banata“, sa ulovljenih 5.685 grama ribe, a treće mesto generalno Davor Dimitrijević iz beogradske ekipe „Energotim”, sa ulovom od 4.765 grama i konačno Dragan Milenković iz Udruženja sportskih ribolovaca “Tamiš“ iz Pančeva, sa 4.585 grama ulovljene ribe.

Od takmičara domaćeg kluba istakli su se još Igor Janjić i Milan Jovanov, koji su osvojili srebrne sektorske medalje sa ulovljenih 5.615, odnosno 5.095 grama ribe.