Servisne informacije Vesti Zrenjanin

Zbog redovnog održavanja trafostanica prekid vodosnabdevanja u gradu

prekid vodosnabdevanja

Za petak, 6. avgust, najavljen je prekid vodosnabdevanja u Zrenjaninu. JKP „Vodovod i kanalizacija“ je saopštilo da će doći do  četvoročasovnog prekida vodosnabdevanja na teritoriji celog grada.

 

Prema najavama Elektrodistribucije Zrenjanin, za petak je planiran prekid snabdevanja strujom u periodu od 8 do 12 časova, kako bi se obavili radovi na redovnom održavanju trafostanice koja obezbeđuje električnu energiju trafostanicama „Vodovoda“ sa kojih se napajaju bunarske pumpe na izvorištu, odakle se grad snabdeva vodom.

 

PROČITAJTE JOŠ: Kvalitet bez kompromisa: “Pan Gas” u ponudi ima samo najbolja goriva

 

U tom periodu će i JKP „Vodovod i kanalizacija“ obaviti redovnu reviziju i remont na sopstvenim trafostanicama.

 

„Svi ti radovi izvode se sa ciljem da se obezbedi dodatna stabilnost i sigurnost sistema napajanja bunarskih pumpi na izvorištu, a samim tim i celokupnog sistema vodosnabdevanja grada“, kažu u „Vodovodu“.

 

Za vreme trajanja radova doći će do prekida vodosnabdevanja na teritoriji celog grada.

 

„Nakon završetka radova i puštanja električne energije neophodne za rad bunarskih pumpi, u roku od 45 minuta doći će do potpune normalizacije vodosnabdevanja na teritoriji celog grada“, dodaje se u saopštenju.

 

JKP „Vodovod i kanalizacija“ poziva sugrađane da obezbede dovoljne količine vode neophodne za osnovne potrebe tokom trajanja prekida vodosnabdevanja.

 

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

 

U slučaju ranijeg završetka radova, vodosnabdevanje će biti normalizovano pre najavljenog vremena. U slučaju loših vremenskih uslova radovi se odlažu. O novom terminu javnost će blagovremeno biti obaveštena.

 

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

 

Podeli članak

2 Comments

Klikni da bi ostavio komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

  • KAKVO ISKLJUČENJE, „ZBOG REMONTA“ TRAFO STANICE, U XXI VEKU!!!???
    TO POTROŠAČE VODE N E Z A N I M A!!!
    NITI TREBA DA ZNAJU!!!
    TREBA IMATI, ILI REZERVNO NAPAJANJE, TRAFO STANICA, ILI, MOBILNI AGREGAT!!!
    Predlog iz Elemira!

  • Potpuno debilno,bez vode i struje,u 21.veku.4 sata???Na 4 sata staje grad???Zbog održavanja???