Ekonomija Vesti Zrenjanin

Zbog širenja poslovanja „Petkus Engineering“ raspisao konkurs za posao

petkus engineering

Zbog širenja obima poslovanja kompanija „Petkus Engineering“ d.o.o. iz Zrenjanina, raspisala je konkurs za radno mesto

ORGANIZATOR TRANSPORTA / LOGISTIKA / UVOZ – IZVOZ

Pretežna delatnost kompanije „Petkus Engineering“ je projektovanje, konsalting, inženjering, proizvodnja i montaža industrijskih mašina i opreme za čišćenje, sušenje, transport i eleviranje, skladišenje, sortiranje i hemijski tretman svih vrsta semena i žitarica.

Uslovi za prijavu na raspisani konkurs su :

– srednja stručna sprema (SSS) ili VSS;

– poznavanje rada na računaru: MS Office;

– poznavanje problematike u oblasti transporta, uvoza – izvoza i carinskih obaveza;

– poznavanje engleskog jezika;

– vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

– organizacija transporta / prikupljanje ponuda za transport i odabir špeditera;

– ažuriranje, distribucija, praćenje tehničke dokumentacije;

– izrada dokumentacije za uvoz i izvoz;

– izrada dokumentacije za preferencijalno poreklo EUR1;

– rešavanje nastalih problema;

– timski rad i saradnja;

– odgovornost na poslu.

Sve prijave slati poštom do 5. decembra, na adresu „Petkus Engineering“ d.o.o, Bagljaš Aerodrom bb, 23000 Zrenjanin, Republika Srbija.

Kontakt telefon je 023/522 307 (radnim danima od 8 do 16 časova), a email adresa: zorana.milosev@petkus.com

Oglasi za posao redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak
bomist stovarište zrenjanin
sinovoz
FAM