• Zbog širenja poslovanja „Petkus Engineering“ raspisao konkurs za posao

    Zbog širenja obima poslovanja kompanija „Petkus Engineering“ d.o.o. iz Zrenjanina, raspisala je konkurs za radno mesto   ORGANIZATOR TRANSPORTA / LOGISTIKA / UVOZ – IZVOZ   Pretežna delatnost kompanije „Petkus Engineering“ je projektovanje, konsalting, inženjering, proizvodnja i montaža industrijskih mašina i opreme za čišćenje, sušenje, transport i eleviranje, skladišenje, sortiranje i hemijski tretman svih vrsta […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Zbog širenja poslovanja „Petkus Engineering“ raspisao konkurs za posao

    Zbog širenja obima poslovanja kompanija „Petkus Engineering“ d.o.o. iz Zrenjanina, raspisala je konkurs za radno mesto

    ORGANIZATOR TRANSPORTA / LOGISTIKA / UVOZ – IZVOZ

    Pretežna delatnost kompanije „Petkus Engineering“ je projektovanje, konsalting, inženjering, proizvodnja i montaža industrijskih mašina i opreme za čišćenje, sušenje, transport i eleviranje, skladišenje, sortiranje i hemijski tretman svih vrsta semena i žitarica.

    Uslovi za prijavu na raspisani konkurs su :

    – srednja stručna sprema (SSS) ili VSS;

    – poznavanje rada na računaru: MS Office;

    – poznavanje problematike u oblasti transporta, uvoza – izvoza i carinskih obaveza;

    – poznavanje engleskog jezika;

    – vozačka dozvola B kategorije.

    Opis posla:

    – organizacija transporta / prikupljanje ponuda za transport i odabir špeditera;

    – ažuriranje, distribucija, praćenje tehničke dokumentacije;

    – izrada dokumentacije za uvoz i izvoz;

    – izrada dokumentacije za preferencijalno poreklo EUR1;

    – rešavanje nastalih problema;

    – timski rad i saradnja;

    – odgovornost na poslu.

    Sve prijave slati poštom do 5. decembra, na adresu „Petkus Engineering“ d.o.o, Bagljaš Aerodrom bb, 23000 Zrenjanin, Republika Srbija.

    Kontakt telefon je 023/522 307 (radnim danima od 8 do 16 časova), a email adresa: zorana.milosev@petkus.com

    Oglasi za posao redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija