Ekonomija Vesti Zrenjanin

“Šinvoz” objavio novi konkurs za posao, traži se više radnika

Šinvoz

Zrenjaninska kompanija „Šinvoz“ koja je, proširenjem i modernizacijom, postala okosnica razvoja ovdašnje metalne industrije, traži radnike raznih profila.

“Šinvoz” je objavio konkurse za posao za sledeća radna mesta:

BRAVAR (više izvršilaca)

Mesto rada: Zrenjanin

Opis posla:

– Sečenje, savijanje, bušenje, brušenje limova;

– krojenje limova po krojnim listama;

– priprema materijala za CO2 zavarivanje;

– montaža konstrukcija;

– čišćenje i održavanje zaduženog alata i opreme.

Profil kandidata:

– Obrazovanje: KV/SSS mašinske struke;

– poznavanje tehničkih crteža i njihovo čitanje;

– poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica);

– poznavanje materijala (čelik, aluminijumski limovi, itd.);

– minimum 6 meseci radnog iskustva na bravarskim poslovima;

– sposobnost za samostalni rad.

Ugovor o radu je na određeno vreme, sa mogućnošću produženja. Puno radno vreme, 8 sati dnevno, 40 sati nedeljno, plaćen prekovremeni rad. Rad je u zatvorenoj hali. Odlični radni uslovi i stimulativna zarada.

Šinvoz

ZAVARIVAČ (više izvršilaca)

– Rad na zavarivanju čeličnih i aluminijumskih konstrukcija – krovova za vozove (CO2/ MIG MAG) ili TIG;

– rad na visini do 1.5m;

– rad sa brusilicama, bušilicama i ostalim elektro aparatima;

– obezbeđena zaštitna oprema i detaljna uputstva za rad.

– Obrazovanje: KV zavarivač ili drugo;

– minimun 6 meseci rada na zavarivanju MIG ili MAG postupkom;

– sposobnost čitanja tehničkog crteža;

– sposobnost za samostalni rad;

– ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba;

– poželjno posedovanje sertifikata ili atesta za MAG/MIG ili TIG;

– spremnost na dinamičan rad.

“Šinvoz” nudi:

– Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja na neodređeno, posle probnog rada od 3 meseca;

– puno radno vreme, 8h dnevno, 40 sati nedeljno, plaćeni prekovremeni sati;

– rad u zatvorenoj hali;

– odlične radne uslove i stimulativnu zaradu;

– mogućnost usavršavanja u inostranstvu, plaćena doobuka.

Šinvoz
Foto: Zoran Bogaroški

ELEKTROTEHNIČAR AUTOMATIKE

Osnovni zadaci:

– Rad na dijagnostici i defektaži automatike na mašinama u pogonu;

– poznavanje rada sa PLC Controlerima;

– poznavanje senzorike i relejne tehnike;

– obučavanje operatera za rad na CNC mašinama.

Uslovi:

– IV,VI ,VII stepen stručne spreme;

– radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 3 godine;

– rad u Microsoft Office okruženju;

– odgovornost i timski rad;

– ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba.

Kandidatima se nudi:

– Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja;

– puno radno vreme, 8 sati dnevno, 40 sati nedeljno;

– odlični radni uslovi i stimulativna zarada.

kompanija šinvoz

ELEKTRIČAR (više izvršilaca)

Opis posla:

– Poznavanje tehničke dokumentacije;

– određivanje tehnologije rada u zavisnosti od potreba pojedinačnog radnog zadatka;

– obavljanje zahtevnih radnih zadataka na popravci, održavanju i podešavanju elektro uređaja, sklopova i elemenata;

– izvršavanje poslova u skladu sa propisanim dokumentima sistema kvaliteta;

– poštovanje i primena mera vezanih za bezbednost i zdravlje na radu, propisane zakonskim i drugim propisima i opštim aktima poslodavca.

– III stepen stručne spreme elektro struke;

– 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima;

– spremnost kako za timski, tako i za individualni rad;

– spremnost za rad u dinamičnom okruženju;

– spremnost za stalno učenje i usavršavanje.

– Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme;

– dinamična radna atmosfera zasnovana na timskom radu;

– rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: kkucorovski@sinvoz.rs

Mogu se prijaviti i putem sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1

ili poslati biografiju poštom na adresu: Šinvoz DOO (Služba ljudskih resursa), Beogradska bb, Zrenjanin.

Šinvoz

Kompaniji “Šinvoz” je potreban i

INTERNACIONALNI INŽENJER ZAVARIVANJA (IWE)

Opis posla:

– Izrađuje planove proizvodnje u pogledu primene adekvatnih tehnologija zavarivanja i anagžovanja kvalifikovanih izvršilaca;

– preispituje tehničke zahteve u pogledu poslova zavarivanja (specifikacije osnovnog materijala, završnog spoja, zahtevani nivo kvaliteta završnog spoja, položaj, pristupačnost i redosled);

– izrađuje radne instrukcije i prati njihovu primenu;

– stara se o kompatibilnosti, isporuci, skladištenju za osnovni i dodatni materijal za zavarivanje, kao i odobrava nabavku dodatnih materijala za zavarivanje;

– koordinira kontrolu pre zavarivanja u pogledu sertifikata za zavarivače, važenja WPS-a, srodnosti osnovnog i dodatnog materijala, specifikacije tehnologije zavarivanja, adekvatnih uslova za zavarivanje, provere zavarivača – radne probe;

– koordinira merenje i preduzimanje korektivnih mera;

– koordinira kalibraciju i baždarenje uređaja;

– obezbeđuje identifikaciju i sledljivost tokom izvođenja radova;

– priprema način izrade izveštaja i dokumenata;

– sprovodi mere sistema kvaliteta;

– definiše postupke i tehnologije zavarivanja, potrebnu opremu i dodatne materijale;

– kontroliše i vrši proračune odgovornih zavarenih spojeva;

– ažurira neophodne aktivnosti vezane za atestaciju pogona, opreme i zavarivača;

– izrađuje i overava normative materijala i vremena izrade ili opravke;

– izrađuje i ažurira relevantna dokumenta;

– odgovoran za osposobljenost i kvalifikovanost zavarivača;

– odgovoran za adekvatnost opreme za zavarivanje kao i dodatne opreme;

– poštuje i primenjuje mere vezane za bezbednost i zdravlje na radu propisane zakonskim i drugim propisima i opštim aktima poslodavca.

Znanje i veštine:

– Sa sertifikatom IWE;

– strukovni inženjer – VI stepen;

– aktivno korišćenje programskog paketa MS Office, Auto Cad;

– poznavanje stručnih normi;

– engleski jezik – B2 nivo.

Radno iskustvo:

Radno iskustvo na sličnim poslovima u trajanju od minimum 2 – 5 godina.

– Visoko razvijene komunikacione i organizacione veštine;

– fleksibilnost i samostalnost u radu;

– visok stepen efikasnosti u radu i usmerenosti na rezultat;

– visok stepen motivacije i angažovanosti;

– sklonost ka timskom radu.

Kompanija nudi:

– Rad na izazovnim projektima u dinamičnom i podsticajnom radnom okruženju;

– mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs

Biografiju mogu proslediti i putem sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1

Oglasi za posao u Zrenjaninu redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Podeli članak
sinovoz
FAM