• „Šinvoz“ objavio novi konkurs za posao, traži se više radnika

    Zrenjaninska kompanija „Šinvoz“ koja je, proširenjem i modernizacijom, postala okosnica razvoja ovdašnje metalne industrije, traži radnike raznih profila.   „Šinvoz“ je objavio konkurse za posao za sledeća radna mesta:   BRAVAR (više izvršilaca) Mesto rada: Zrenjanin   Opis posla:   – Sečenje, savijanje, bušenje, brušenje limova; – krojenje limova po krojnim listama; – priprema materijala […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    „Šinvoz“ objavio novi konkurs za posao, traži se više radnika

    Zrenjaninska kompanija „Šinvoz“ koja je, proširenjem i modernizacijom, postala okosnica razvoja ovdašnje metalne industrije, traži radnike raznih profila.

    „Šinvoz“ je objavio konkurse za posao za sledeća radna mesta:

    BRAVAR (više izvršilaca)

    Mesto rada: Zrenjanin

    Opis posla:

    – Sečenje, savijanje, bušenje, brušenje limova;

    – krojenje limova po krojnim listama;

    – priprema materijala za CO2 zavarivanje;

    – montaža konstrukcija;

    – čišćenje i održavanje zaduženog alata i opreme.

    Profil kandidata:

    – Obrazovanje: KV/SSS mašinske struke;

    – poznavanje tehničkih crteža i njihovo čitanje;

    – poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica);

    – poznavanje materijala (čelik, aluminijumski limovi, itd.);

    – minimum 6 meseci radnog iskustva na bravarskim poslovima;

    – sposobnost za samostalni rad.

    Ugovor o radu je na određeno vreme, sa mogućnošću produženja. Puno radno vreme, 8 sati dnevno, 40 sati nedeljno, plaćen prekovremeni rad. Rad je u zatvorenoj hali. Odlični radni uslovi i stimulativna zarada.

    Šinvoz

    ZAVARIVAČ (više izvršilaca)

    – Rad na zavarivanju čeličnih i aluminijumskih konstrukcija – krovova za vozove (CO2/ MIG MAG) ili TIG;

    – rad na visini do 1.5m;

    – rad sa brusilicama, bušilicama i ostalim elektro aparatima;

    – obezbeđena zaštitna oprema i detaljna uputstva za rad.

    – Obrazovanje: KV zavarivač ili drugo;

    – minimun 6 meseci rada na zavarivanju MIG ili MAG postupkom;

    – sposobnost čitanja tehničkog crteža;

    – sposobnost za samostalni rad;

    – ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba;

    – poželjno posedovanje sertifikata ili atesta za MAG/MIG ili TIG;

    – spremnost na dinamičan rad.

    „Šinvoz“ nudi:

    – Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja na neodređeno, posle probnog rada od 3 meseca;

    – puno radno vreme, 8h dnevno, 40 sati nedeljno, plaćeni prekovremeni sati;

    – rad u zatvorenoj hali;

    – odlične radne uslove i stimulativnu zaradu;

    – mogućnost usavršavanja u inostranstvu, plaćena doobuka.

    Šinvoz
    Foto: Zoran Bogaroški

    ELEKTROTEHNIČAR AUTOMATIKE

    Osnovni zadaci:

    – Rad na dijagnostici i defektaži automatike na mašinama u pogonu;

    – poznavanje rada sa PLC Controlerima;

    – poznavanje senzorike i relejne tehnike;

    – obučavanje operatera za rad na CNC mašinama.

    Uslovi:

    – IV,VI ,VII stepen stručne spreme;

    – radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 3 godine;

    – rad u Microsoft Office okruženju;

    – odgovornost i timski rad;

    – ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba.

    Kandidatima se nudi:

    – Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja;

    – puno radno vreme, 8 sati dnevno, 40 sati nedeljno;

    – odlični radni uslovi i stimulativna zarada.

    kompanija šinvoz

    ELEKTRIČAR (više izvršilaca)

    Opis posla:

    – Poznavanje tehničke dokumentacije;

    – određivanje tehnologije rada u zavisnosti od potreba pojedinačnog radnog zadatka;

    – obavljanje zahtevnih radnih zadataka na popravci, održavanju i podešavanju elektro uređaja, sklopova i elemenata;

    – izvršavanje poslova u skladu sa propisanim dokumentima sistema kvaliteta;

    – poštovanje i primena mera vezanih za bezbednost i zdravlje na radu, propisane zakonskim i drugim propisima i opštim aktima poslodavca.

    – III stepen stručne spreme elektro struke;

    – 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima;

    – spremnost kako za timski, tako i za individualni rad;

    – spremnost za rad u dinamičnom okruženju;

    – spremnost za stalno učenje i usavršavanje.

    – Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme;

    – dinamična radna atmosfera zasnovana na timskom radu;

    – rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.

    Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: kkucorovski@sinvoz.rs

    Mogu se prijaviti i putem sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1

    ili poslati biografiju poštom na adresu: Šinvoz DOO (Služba ljudskih resursa), Beogradska bb, Zrenjanin.

    Šinvoz

    Kompaniji „Šinvoz“ je potreban i

    INTERNACIONALNI INŽENJER ZAVARIVANJA (IWE)

    Opis posla:

    – Izrađuje planove proizvodnje u pogledu primene adekvatnih tehnologija zavarivanja i anagžovanja kvalifikovanih izvršilaca;

    – preispituje tehničke zahteve u pogledu poslova zavarivanja (specifikacije osnovnog materijala, završnog spoja, zahtevani nivo kvaliteta završnog spoja, položaj, pristupačnost i redosled);

    – izrađuje radne instrukcije i prati njihovu primenu;

    – stara se o kompatibilnosti, isporuci, skladištenju za osnovni i dodatni materijal za zavarivanje, kao i odobrava nabavku dodatnih materijala za zavarivanje;

    – koordinira kontrolu pre zavarivanja u pogledu sertifikata za zavarivače, važenja WPS-a, srodnosti osnovnog i dodatnog materijala, specifikacije tehnologije zavarivanja, adekvatnih uslova za zavarivanje, provere zavarivača – radne probe;

    – koordinira merenje i preduzimanje korektivnih mera;

    – koordinira kalibraciju i baždarenje uređaja;

    – obezbeđuje identifikaciju i sledljivost tokom izvođenja radova;

    – priprema način izrade izveštaja i dokumenata;

    – sprovodi mere sistema kvaliteta;

    – definiše postupke i tehnologije zavarivanja, potrebnu opremu i dodatne materijale;

    – kontroliše i vrši proračune odgovornih zavarenih spojeva;

    – ažurira neophodne aktivnosti vezane za atestaciju pogona, opreme i zavarivača;

    – izrađuje i overava normative materijala i vremena izrade ili opravke;

    – izrađuje i ažurira relevantna dokumenta;

    – odgovoran za osposobljenost i kvalifikovanost zavarivača;

    – odgovoran za adekvatnost opreme za zavarivanje kao i dodatne opreme;

    – poštuje i primenjuje mere vezane za bezbednost i zdravlje na radu propisane zakonskim i drugim propisima i opštim aktima poslodavca.

    Znanje i veštine:

    – Sa sertifikatom IWE;

    – strukovni inženjer – VI stepen;

    – aktivno korišćenje programskog paketa MS Office, Auto Cad;

    – poznavanje stručnih normi;

    – engleski jezik – B2 nivo.

    Radno iskustvo:

    Radno iskustvo na sličnim poslovima u trajanju od minimum 2 – 5 godina.

    – Visoko razvijene komunikacione i organizacione veštine;

    – fleksibilnost i samostalnost u radu;

    – visok stepen efikasnosti u radu i usmerenosti na rezultat;

    – visok stepen motivacije i angažovanosti;

    – sklonost ka timskom radu.

    Kompanija nudi:

    – Rad na izazovnim projektima u dinamičnom i podsticajnom radnom okruženju;

    – mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja.

    Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs

    Biografiju mogu proslediti i putem sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1

    Oglasi za posao u Zrenjaninu redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija

    Konobar, da platimo: Poskupele ugostiteljske usluge

    Ugostiteljske usluge u Srbiji su u martu, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, u odnosu na mart 2022. godine poskupele za 9,7 odsto, pri čemu su najviše povećane cene prenoćišta, i […]